Masérské kurzy

Jak se přihlásit :

 

A. Přihlášení  on-line přímo na našich webových stránkách

 • rychlé, jednoduché, pohodlné, přesné, okamžitá aktivace Osobní karty
 • U Vámi vybraného kurzu (školení, přednášky) se přihlaste přes modré tlačítko Přihláška na kurz (Přihláška na školení, Přihláška na přednášku). Zde si v rezervačním formuláři (přihlášce) vyberte město a termín.

 • Můžete se také přihlásit v textu konkrétního kurzu (školení, přednášky) přímo přes Termíny v pravém modrém panelu. Zde vidíte aktuální vypsané termíny u konkrétních měst. Dále zde vidíte, zda je termín volný či obsazený. Termíny mohou být v přípravě a mohou se také dle zájmu nově vypisovat, sledujte proto prosím naše stránky
 • Vyplňte postupně Rezervační formulář (přihlášku), pokud jste nový student vyplňte také Registrační formulář.
 • Po on-line odeslání obdržíte okamžitě potvrzení o rezervaci (přihlášce) na Váš e-mail a přihláška se zobrazí ve Vaší Osobní kartě. Pokud jste nový student, obdržíte na Váš e-mail také potvrzení o registraci a vaše Osobní karta se poprvé zaktivuje. (Podrobné informace o Osobní kartě naleznete v horní fialové liště)

 

B. Přihlášení telefonicky 

 • on-line přihlášku vyplníme za Vás, připravte si prosím své osobní a kontaktní údaje

 •  on-line přihlášku vyplníme s Vámi, povedeme Vás krok za krokem, případně Vám rádi poradíme

Tel.:  +420 222 743 311+420 222 743 311, mobil: +420 608 983 377+420 608 983 377

Po - Čt : 9.00 - 17.00, Pá : 9.00 - 15.00

 

Postup platby:

 • Po rezervaci na kurz nebo po rezervaci na školení uhraďte prosím do tří dnů povinnou zálohu 500 Kč. Po rezervaci na přednášku uhraďte prosím do tří dnů povinnou zálohu 200 Kč. Místo na kurzu (školení, přednášce) je Vám závazně zamluveno až po zaplacení této zálohy.
 • Nejpozději dva týdny před zahájením kurzu (školení, přednášky) uhraďte prosím zbytek částky.
 • Můžete uhradit také rovnou celou částku. Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu nebo školení máte nárok na snížení Vaší ceny o 200 Kč. Při platbě celé částky 30dnů před zahájením přednášky máte nárok na snížení Vaší ceny o 100 Kč. O  tuto částku (200 Kč nebo 100 Kč) si při splnění daných podmínek sami prosím ponižte Vaši platbu.

 • Platby (zálohu+doplatek nebo celou částku) prosím proveďte vždy bankovním převodem na účet nebo složenkou na účet. Číslo účtu a Vaše platební údaje (variabilní symbol, specifický symbol, zprávu pro příjemce) obdržíte ihned po rezervaci na Váš e-mail, najdete je také ve své Osobní kartě - Info o platbě.
 • Je-li na kurzu (školení, přednášce) volné místo a přihlásíte-li se těsně před termínem (týden a míň) konání kurzu (školení, přednášky):  a) uhraďte prosím rovnou celou částku podle bodu 4. a na kurz (školení, přednášku) s sebou vezměte kopii dokladu o platbě   b) celou částku uhraďte v hotovosti přímo na kurzu (školení, přednášce)

 

Máte-li dotazy k platbě nebo Vám není něco zcela jasné, rádi Vám poradíme.

Tel.: +420 222 74 33 11, mobil: +420 608 983 377

Po - Čt : 9.00 - 17.00, Pá : 9.00 - 15.00

 

Zrušení rezervace:

 •  Zrušení rezervace se řídí obchodními podmínkami a občanským zákoníkem.

 • Pokud účastník zruší svou účast v den konání kurzu (školení, přednášky) nebo v průběhu kurzu (školení, přednášky), nebo 14 dní před zahájením kurzu,  jeho platba za kurz (školení, přednášku) je nevratná. Pouze v případě vážných a nenadálých zdravotních nebo osobních důvodů lze po dohodě již uhrazenou částku přesunout na jiný termín kurzu (školení, přednášky) nebo na jiný kurz (školení, přednášku).

 • Pokud účastník zruší svou účast na kurzu více než 14 dní před zahájením kurzu, Vaší rezervaci zrušíme a vrátíme Vám do 14 dnů převodem na účet uhrazenou částku poníženou o zálohu (u kurzu a školení o 500 Kč, u přednášky o 200 Kč). Nevratnou zálohu Vám po dohodě s Vámi rádi převedeme na jiný termín nebo na jiný kurz (školení, přednášku). Můžeme Vám po dohodě s Vámi samozřejmě také Vaši již zaplacenou celou částku převést na jiný termín či na jiný kurz (školení, přednášku). V případě, že cena jiného kurzu (školení, přednášky) je vyšší, rozdíl nám doplatíte, pokud je cena menší, rozdíl Vám vrátíme.
         

Certifikát v cizím jazyce.  Jak objednat?

Každý student po absolvování kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu v českém jazyce. Certifikát v cizím jazyce (anglicky nebo německy) není součástí kurzovného. Je zpoplatněn dle aktuálního ceníku, pro info kontaktujete prosím naší kancelář telefonicky nebo emailem: e-mail: info@eduspa.cz, tel.:+420 608 983 377. V případě zájmu pošlete nám objednávku na uvedený email dostatečně v čas (aspoň 2 týdny před konáním akce) pro přípravu a tisk certifikátu, aby jste ho mohli obdržet na kurzu. Pro objednání certifikátu v cizím jazyce a odelsání na Vaší adresu se účtuje balné a poštovné dle aktuálního ceníku. viz info v kanceláři. Pokud nechcete platit za poštovné a balné, certifikát si můžete vyzvednout v škole v Praze po předchozí dohodě v kanceláři.

Platnotnost certifikátu v zahraničí ja vázána na obecně právní předpisy konkrétní země. Lze se jim prokázat v zahraničí - neznamená to však jeho uznání v plném rozsahu.


Aktuální cena (od 1.4.2018) certifikátu v cizím jazyce a za duplikát v českém jazyce je 150 Kč.

Balné a poštovné: 70 Kč.

Objednávky posílejte prosím na: info@eduspa.cz

 

Osobní průkaz maséra

Pouze pro absolventi rekvalifikačního kurzu naší školy, kteří složily úspěšně autorizační zkoušku, můžeme v případě zájmu vystavit osobní průkaz maséra za poplatek 300 Kč. Který bude možné  vyzvednout ve škole po absolvování zkoušky. Pro odeslání na adresu účtujeme poštovné 70 Kč.

 

Certifikát IES

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES). Přehled škol zde. V případě, že byste měli zájem o certifikát IES, je potřeba ho u nás písemně objednat. Cena je 120 Euro.

Platnotnost certifikátu v zahraničí ja vázána na obecně právní předpisy konkrétní země. Lze se jim prokázat v zahraničí - neznamená to však jeho uznání v plném rozsahu.

 

Aplikace v praxi a oprávnění

Kurzy jsou určeny pro všechny, kteří mají o danou problematiku a téma zájem. Aplikace dovedností, které se naučíte na jenotlivých kurzech, musí každý účastník kurzu zhodnotit v souladu s jeho znalostmi, dovednostni, schopnostmi, v rozsahu jeho kompetence a v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Pro podnikatele se v těchto věcech obraťte na příslušnou instituci.

 

Všeobecné obchodní podmínky    Podmínky užití webového rozhraní    Reklamační řád    Reklamační protokol

 Recommend this page