Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

7.4.-8.4.2018 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích pod vedením Kamila a Zdeničky. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup Kamila a Zdeňky. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

Kurz "Kineziotaping" byl vynikající. Zúčastnila jsem se v říjnu první části, v prosinci druhé. Oboje bylo velkým přínosem. Kamil a Zdenička jsou vynikající lektoři. Moc děkuji.

Dana

 

Dobrý den, tento víkend jsem se zúčastnila vašeho kurzu Kineziotapingu v Českých Budějovicích. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Zdeničce a Kamilovi za vyčerpávající informace o základech tapingu a ještě nad rámec svých "povinností"nám neúnavně odpovídali na naše dotazy. Jen je nám líto, že Kineziotaping III. a IV. se nekonají u nás. Vřele doporučuji všem ,kdo má zájem se naučit něco nového.

Hanka

 

Dne 1.4. a 2.4. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. s Kamilem a Zdeničkou. Oběma jim hrozně moc děkuji za mnoho informací, profesionální přístup a za skvělou náladu, která panovala mezi všemi účastníky kurzu. Všem doporučuji a doufám, že se otevře pokračování (korekce, lymfotaping) v ČB a zase se setkáme :)

Aneta

 

O víkendu 25.2. 26.2. jsem absolvovala velmi užitečný kurz Kineziotaping I. a II. s báječnými lektory Zdeničkou a Kamilem Štědrákovými. Moc jim za vše děkuji. Hlavně za jejich přístup, velkou spoustu užitečných rad a informací a hlavně zkušeností k nezaplacení. Možnost konzultace jakýchkoliv dotazů v další naší praxi je velký bonus a za to jim vřelý dík. Mějte se krásně Zdeničko a Kamile a děkuji EduSpa za skvěle vedené kurzy na vysoké profesinální úrovni. Všem určitě doporučuji a těším se na další kurzy.

Klára

 

Děkuji moc za kurz Kineziotapingu II. s Kamilem a Zdeničkou. Absolvovala jsem dva jejich semináře a pokaždé to bylo skvělé. Nabyté informacemi a nadšením z práce, kterou dělají výborně a moc hezky své vědomosti a zkušenosti předávají dále. MOC děkuji za rozhodně užitečně a příjemně strávený čas, určitě se chystám na další! :)

Tereza

 

Kurz Kineziotaping I. a II. (12.-13.11. Hradec Králové) byl naprosto perfektní, Kamil a Zdena jsou prostě skvělí lektoři, moc se nám všem věnovali. Již se těším na další pokračování učení s nimi.

Děkuji, Blanka Karp.

 

Dobrý den, 5. - 6.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., II., moc děkuji za příjemný zážitek. Kamil i Zdenička jsou opravdu profesionálové a celý kurz je vedený k věci. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Kurz se mi moc líbil a byl velmi přínosný.

Marcela

 

O víkendu 5.-6.11.2016 jsem se zúčastnila Kineziotapingu I. a II. a chtěla bych tímto poděkovat Kamilovi a Zdeničce za velmi pěkný kurz. Ještě jsem nezažila kurz, kde by lektor ochotně pustil spousty informací, reagoval vždy na danou otázku a vedl kurz ve velmi pozitivní náladě. Děkuji za vysokou odbornost. Těším se na další kurz pod vedením Kamila a Zdeničky.

Hanka

 

Absolvovala jsem Kineziotaping I.,II v dubnu 2016. Skvělý přístup přednášejích Kamila a Zdeničky, mají můj obdiv, opravdu výborný kurz :)

Pavla

 

Kineziotaping I. II., absolvovala jsem v dubnu tohoto roku. Výborní přednášející Kamil a Zdenička. Mohu jen doporučit.

Šárka

 

V neděli jsem absolvovala kineziozaping II. Opět byla úžasná atmosféra díky báječným lektorům Kamilovi a Zdeničce. Tu ohromnou spoustu vědomostí se nám jako vždy snažili předat s úsměvem, dobrou náladou. Vždy se mi u nich líbí profesionalita a přitom laskavost. Už teď se těším na kurz Kineziotaping - korekce v červnu.

Věrka

 

Ve čtvrtek a pátek jsem absolvovala Kineziotaping I. a II. pod vedením profesionálů a bezva lidí Kamila a jeho ženy Zdeničky. Musím říct, že to byly 2 dny plné zážitků a nových vědomostí. Sama na sobě jsem hned první den zjistila, jak kineziotaping funguje. Po nalepení tejpů na několik roků špatně pohyblivé rameno, jsem 95% zlepšení cítila již večer téhož dne a teď, po dalším jednom dni ani nevím, že jsem rameno celých 6 let měla bolavé. Kamile a Zdeničko, mnohokrát vám oběma ještě jednou za vše, co děláte, děkuji.

Eva


Chtěla bych touto cestou poděkovat Kamilovi a jeho ženě Zdeničce za odborně vedené kurzy kineziotaping I,II a za jejich trpělivost s námi studenty, protože jejich zručnost při práci musíme teprve získat procvičováním v praxi. Za sebe musím říct, že barevné pásky fungují a jsou báječným pokračovacím prostředkem po masáži. Dělají práci za maséra ještě dlouho po ní, už u klienta doma. Pomocí "tejpů"se mi podařilo u dcery odstranit úpornou bolest ucha. Souvislost to mělo s krční páteří, potvrzeno odborným lékařem. Velké díky.

Lenka, Hradec Králové

 

Ahoj, absolvovala jsem 10. a 11.12. kurz kineziotaping 1 a 2 a jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji Zdeničce a Kamilovi, jsou to úžasní lidé a bylo mi na kurzech moc dobře. Vše perfektně vysvětlili a poradili. Moc jim děkuji a kurzy vřele doporučuji.

Lucka K.

 

Dobry den. So sestrou sme absolvovali kurzy Kinesiotaping 1 a 2, v Brne 4-5.9.2015. Kurzy boli uzasne, mame z nich vela pozitivnych zazitkov a hlavne nas vela naucili. Tymto sa chcem podakovat Kamilovi-skvelemu lektorovi, ktory da zo seba na svojich hodinach vsetko a tak tiez aj jeho zene Zdenke, ktora je tiez uzasna. Tento kurz odporucam vsetkym...

Tatiana

 

Chci moc poděkovat Kamilovi a Zdeničce za kurz Kineziotaping I., II. Dalo mi to hodně do praxe a těším se na další připravované kurzy. Jste výborní, jen tak dál.

Jana

 

Absolvovala jsem o tomto víkendu dne 15.-16.11. kurz Kinezitaping I.a II. Touto cestou bych chtěla poděkovat za sebe i mou kolegyni za skvělý kurz Kamilovi a Zdeňce Š. za úžasný přístup, skvělou pohodu a spoustu skvělých rad při tejpování. Už nyní se těším na další kurz s Vámi. Lymgotaping nevynecháme. Děkuju a všem vřele doporučuji.

Věra

 

Děkuji za velice ,,výživný,, kurz Kineziotaping I. a II. Náročné, ale opravdu profesionální a přístup Zdeničky a Kamila přímo příkladný. Díky Vám a těším se na další...

Vašíčková J.

 

Děkuji za kurz kineziotapingu I. a II. s Kamilem a Zdeničkou, velice profesionální a empatický přístup, přeji hodně takto spokojených účastníků.

Lucie

 

Kamile a Zdeničko děkuji za další bezvadný kurz Kineziotapingu II, který jsem absolvovala 28.8. Moc se mi s váma líbilo.

Zdenka, Rakovník

 

Dobrý den. 15.8. a 16.8. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Chtěla bych moc poděkovat Kamilovi a Zdeničce za úžasný přístup a vyčerpávající předávání zkušeností. Byl to pro mě velký zážitek. Moc děkuji.

Helča

 

Dne 10.8.2014 jsem měla tu možnost zdarma si zopakovat kurz Kineziotapingu I., absolvovala jsem letos i Kineziotaping II. Pracuji jako Fyzioterapeut a jsem velice ráda a moc děkuji Kamilovi i Zdeničce, že jsem se mohla zúčastnit, bylo skvělé si vše zopakovat a ujasnit. Přeji lektorům hodně zdraví a dalších úspěchů.

S pozdravem Monika, Ostrava

 

Děkuji velice za skvělé kurzy kineziotaping I a II (31.5. a 1.6.2014) v Hradci Králové. Bylo to super, Kamil byl jednička. Už se těším na další kurz.

Lenka, Choceň

 

Vážení, minulý týden jsem v Olomouci absolvovala kurzy Dornovy metody a Kineziotaping II. Díky skvělým a zkušeným lektorům, vysoké odbornosti a příjemnému přístupu jsem se posunula zase o hodně dál. Ještě jednou děkuji a mějte se hezky.

Miroslava

 

5.-6.dubna byl pro mě jeden z úžasně prožitých víkendů, protože jsem byla opět, více než po půl roce, ve škole EduSpa College a účastnila se kurzu Kineziotaping I.a II. A jak pravil vynikající lektor Kamil, z nás, masérů, se stali tejpaři, měl určitě pravdu. Celý týden tejpuju a zase tejpuju! Každý klient, který ke mně přišel na masáž nebo na Dornovku, odešel otejpovaný. Že sami hned druhý den volají, jak se jim ulevilo od bolesti nebo oteklých kolen, mě opravdu mile překvapilo. A za to, co jsem se minulý víkend naučila a tím rozšířila své znalosti, vděčím týmu EduSpa a především Tobě, Kamile. Těším se na Lymfotaping a další Tvé kurzy. Ještě jednou velký dík!

Dana K. Hlinsko

 

Děkuji Kamilovi za příjemný a velmi obohacující kurzy kineziotapingu I. i II.(6.4.2014). Vřele všem doporučuji. Po tomto kurzu si člověk uvědomí, že ne na všechno potřebujeme léky a skalpel. Byla jsem velice spokojena a těším se na Trigger pointy!!!!

Kristina B.

 

Pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem ve dnech 7.12. a 8.12. 2013 se svou kolegyní Evou kurz Kineziotaping I., II. Byly jsme obě nadšené. Kamil, tím, jak je sám zapaléný pro věc, se nám snažil předat maximum, co se dalo ve dvou dnech zvládnout. Kromě praktických ukázek, které jsme měly možnost vyzkoušet, měl Kamil spoustu fotografických materiálů k další inspiraci při tejpování. Můžu všem tento kurz doporučit, protože Kamil uměl doporučit tejp na každý individuální problém, který potřebovali kolegové z kurzu zodpovědět. Kamile děkuji, Tvůj kurz je velký přínos pro naše pacienty i rodiny.

Dáša, Kroměříž

 

Ahoj, v pátek 1.11. jsem se zůčastnila kurzu kineziotaping II. v Plzni. Navazovala jsem na I., kterou jsem absolvovala 13.7. a mé očekávání se splnilo. Kamil je opravdu skvělý a trpělivý lektor. Naučil nás spoustu nových věcí, zodpověděl plno dotazů a přidal i mnoho praktických rad. Kineziotaping je opravdu skvělá věc, kterou můžu všem doporučit. Opravdu to funguje, já sama i moji klienti bez této techniky nemohou být. Jsem ráda, že pořádáte takové praktické kurzy a těším se na další. Zdravím všechny v EDUSPA, pokračujte tímto směrem.

Hanka

 

Děkuji Kamilovi za skvělé kurzy: Kineziotaping I. a II. Jeho srdečný a trpělivý přístup a mnoho užitečných a praktických informací mě přivedly po čase i na jeho další kurz Lymfotaping. Jela jsem do Plzně natěšená, co nového nás Kamil naučí. A odjížděla jsem opět nadšená. Kinezio i Lymfotaping jsou úžasné, účinné metody a Kamil je skvělý učitel. Kamile, děkuji a přeji mnoho spokojených žáčků.

Hanka z Aše

 

Dobrý den, absolvovala jsem Kineziotaping I., II. a musím moc poděkovat Kamilovi. Oba kurzy byly jedním slovem skvělé. Kamil je opravdu odborník a svělý lektor, vše skvěle vysvětlil a měl s námi trpělivost. Ještě jednou moc díky Kamile.

Lenka

 

Koncem července jsem absolvovala kurzy Kineziotapingu I.a II. v Praze. Musím podoknout, že bylo fakt šílený vedro, ale i tak děkuji Kamilovi za skvělé vedení kurzu a tejpy, přesto, že jsme se všichni zdatně potili :-D, vydržely skoro celý týden. Zatím jsem si vyzkoušela lymfotaping, konečně první zpětná vazba od spokojené zákaznice, které jsem otejpovala nateklé koleno. Bezvadně to fungovalo, paní byla překvapená jak bolest povolila a otok se zlepšil. Přeji všem spoustu dobrých výsledků a jsem moc ráda, že jsem se tuto techniku naučila.

Venuše

 

Dobrý den, na jaře jsem se v Olomouci zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a 25.7. 2013 v Brně pokračovacího kurzu Kineziotaping II. Oba kurzy vedl skvělý lektor Kamil Štědrák. Oba kurzy probíhaly ve velmi příjemné atmosféře. Kamil je vynikající odborník, své práci rozumí a dokáže velmi dobře předat informace. Velmi ochotně odpověděl na každý náš dotaz, perfektně nám techniky tejpování předvedl a vysvětlil a při praktické části kurzu nám uměl výborně poradit. Zároveň chci vyjádřit spokojenost se vzdělávacím centrem EduSpa College. Velmi příjemně jsem byla překvapena výhodnou cenou kurzů, možností slev a možností kdykoliv si kurz bezplatně zopakovat. Celému týmu EduSpa přeji úspěchy v další činnosti.

Mgr. Hana Charvátová, Happy Studio, Slavkov u Brna

 

17.,18. a 19.7. jsem absolvoval pokračovací kurzy kineziotapingu v Českých Budějovicích. Kamil Štědrák je na mimořádně vysoké úrovni lidské, odborné i metodické. Čas strávený na takovém semináři je dobrou investicí.

Kamile, díky. JZ

 

Ahoj všichni, absolvoval jsem kurz kineziotapingu I. a II. s Kamilem v Brně 24.-25.7.2013. I když nás tam bylo 15, tak Kamil se svými zkušenostmi a znalostmi vše zvládl. Perfektní lektor, který udělal super kurz. Všem vřele doporučuji, komu není lhostejné lidské tělo.

Štěpán

 

Děkuji, děkuji... Výborné vedení kurzu kineziotapingu I, II. Kamil a jeho kolegyně jsou sehraným týmem. Ještě jednou moc díky. Hodně spokojených lidiček.

Přeje Zdena

 

Dobrý den, účastnila jsem se kineziotapingu 1, 2 a lymfotapingu pod vedením Kamila, který má skvělý přístup ke všem studentům. Nejsem masérka a přesto jsem si z každého kurzu odnesla spoustu dovedností. Mám z toho velikou radost a metoda je velice účinná. Děkuji Kamilovi a celé EduSpě za možnost rozšířit si své znalosti.

S pozdravem Žaneta

 

Ve středu 24.4 kineziotaping I. v Brně a v pátek 26.4. II. v Hradci Králové, super, super, super, úžasná atmosféra. Kamil umí předávat znalosti s lehkostí, humorem, naučí, ráda půjdu na další kurzy, díky.

Jana

 

Kineziotaping II. 25.4.2013 v Brně opět nezklamal. Skvělá atmosféra a neocenitelné praktické zkušenosti, které nám Kamil předal. Škoda, že už další kurzy tejpování nejsou, hned bych se přihlásila.

Eva

 

Včera jsem byla na dvojce tejpu ... opět Kamil nezklamal ... trpělivost, úsměv mu zase nechyběl. Jeho výklad je jasný a srozumitelný. Díky. 

Miluše

 

11.4.2013 a pak následně 12.4.2013 jsem navštívila kurz Kineziotaping I. i II. Kurz byl úžasný... náš lektor Kamil taky!! Hodně jsem se naučila a již po tak krátké době mám své první úspěchy v praxi!!! Takže chválím a chválím :)

Eva G.

 

Dobrý den, dne 11.4. a 12.4. jsem se zúčastnila kurzů Kineziotaping I., II. Děkuji za příjemně strávené dva dny, které mě moc daly a jsem ráda, že jsem se naučila novou metodu, se kterou můžu pomoci nejen své rodině, ale i jiným. Děkuji Kamilovi za profesionální přístup. Určitě se zúčástním jeho kurzu znova.

Laďka

 

Díky Kamile! Naprosto báječné kurzy (absolvovala jsem všechny o používání tejpů u Kamila). Vše, co vyplynulo z praxe po první části kurzu, jsem se doučila v druhé části. Techniku lymfotejpů jsem mohla aplikovat ihned po kurzu. Hlavně jsem se naučila, jak o tejpování přemýšlet, jak vytvářet kombinace a pomáhat klientům s jejich individuálními potížemi. Super vedení, opravdu díky také za ochotu a milý přístup.

Šárka

 

Dne 17. 3 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping II. Byl opět velmi pro praxi přínosný, Kamil má skvělý a lidský přístup k žákům i odborné znalosti jsou na vysoké úrovni, je také vidět, že vychází hlavně s poznatků z praxe. Budu se snažit tejpování využívat a doporučovat. Jěště jednou děkuji.

MUDr. R. Tollingerová

 

Zdravím, 12.3.2013 Olomouc. Kurz Kineziotaping 2. pod vedením Kamila je opravdu zážitek. Je to záživné, ale hlavně v praxi lehce pochopitelné. Kamil má srdce otevřené pro širokou veřejnost a úsměv od ucha k uchu. Jeho přednášky všem zájemcům mohu pouze doporučit. Určitě se přihlásím i do dalšího kurzu. Přeji další žáky.

Křenková Libuše

 

Dne 10.3. jsem absolvovala kurz Kineziotaping II. Byla jsem opět nadmíru spokojená, jak tomu bylo i u Kineziotapingu I. Kamil je skvělý lektor v této oblasti. Výborně umí předat získané zkušenosti a také zodpovědět kladené otázky. Jako u jedničky se nám plně věnoval. Byla jsem opět velmi nadšená a proto se chci někdy o velkých prázdninách zúčastnit i lymfotapingu, tak jen doufám, že budou nějaké termíny.

S pozdravem Verča, Ostrava

 

Dne 10.3.2013 jsem absolvovala kurz Kineziotaping II., již z předešlých částí (Kinez.I. a lymfotaping) jsem byla velmi nadšená no a Kamil opět nezklamal, tento kurz byl třešničkou na dortu. Opět velmi profesionální a lidský přístup s ochotou neustále vysvětlovat a pomáhat, kurzů jsem již absolvovala dost na to, abych mohla otevřeně napsat, že Kamil je nejlepší. Díky moc a těším se na další kurz.

Marcela

 

10. 3. 2013 jsem absolvovala Kineziotape II. s panem Kamilem Štědrákem a stejně jako první díl se mi kurz dost líbil. Na Kamilovi jde vidět ochota a chuť předat dál svoje zkušenosti, kterých má na tomto poli určitě spoustu. :) MP

 

Dne 10.03.13 jsem absolvovala kurz Kineziotaping II., musím říci, že lektor Kamil Štědrák je opravdu úžasný, absolvovala jsem už řadu kurzů, ale troufám si říci, že pod jeho vedením jsou kurzy na velmi vysoké úrovni, je to nejlepší lektor, se kterým jsem se prozatím setkala!! Seznámil nás s dalšími - složitějšími způsoby teipování, které jsou pro mou práci velkým přínosem. Už se těším, až nové poznatky použiji v praxi. Na kurzy vedené Kamilem se budu vždy ráda vracet, doufám, že jich bude v budoucnu více :)

Jitka

 

Ahoj všem, ráda bych moc a moc poděkovala za úžasný kurz Kineziotaping I. a II. 26.-27.1.2013. Kamil se všem věnoval a podělil se s námi o velice cenné zkušenosti z praxe, což pro nováčky je k nezaplacení. Na kurzu I. nás naučil nejen základy, ale kurz II. mě nadchl ještě víc. Samozřejmě proto, že už jsem se nebála tejpy použít. Kamilův přístup je opravdu
úžasný. Je to člověk na správném místě. Chci také poděkovat vedení za všechny kurzy, co nabízí. Výběr lektorů je víc než 100%. Jejich profesionalita, lidský přístup a trpělivost dělají z kurzů něco vyjímečného a krásného.

Děkuji Vlasta

 

Chtěla bych poděkovat Kamilovi za velmi poučné kurzy kineziotapingu 1,2 a lymfotapingu. Příjemná atmosféra.

Děkuji Katka

 

Dne 22.7.2012 jsme se zúčastnily v Olomouci kurzu kineziotapingu II. Byl velmi výživný. Kamil má dar předat nenásilnou formou své praktické umění. Doufáme, že připravíte ještě korekce skolios. Kamil byl prostě úžasný. Děkujeme moc.

Míša a Jana.

 

15.7. jsme se zúčastnili kurzu Kineziotaping II. Kamile, ještě jednou moc děkujeme, bylo to bezva. Tejpujeme a nemůžeme si to vynachválit a to nejenom my, ale sampozřejmě i děti a jejich rodiče.

Gábina

 

23.6.Praha - Kineziotaping II - Kamilova přednáška a ukázky této terpie opět skvělé!!! Díky!!! Pokud bude pokračování, jak bylo avizováno, určitě se přihlásím.

Viktor J.

 

Nemohla jsem si nechat ujít kineziotaping II. Kamil stihl vše probrat, všem odpověděl na otázky a tím nám zároveň předal spoustu zkušeností. Je to skvělý člověk! A Kamile-už by jsi mohl něco publikovat ;) Těším se na další rozšíření kurzu!

Jana

 

Zúčastnil jsem se Kineziotapingu II. Vidím, že Kamil je nejen výborný instruktor, který s humorem dokáže předávat tolik praktických rad, ale je také kouzelník v oboru. Díky Kamile za skvělou sobotu.

Karel, Jihlava

 

Dne 19.2. jsem absolvovala kurz Kineziotaping II v HK. Děkuji Kamilovi za trpělivý přístup, vstřícnost a pohodovou atmosféru. Doporučuji známým a těším se na další.

Jaromíra

 

Připojuji se tímto k zástupu vděčných absolventů kineziotapingu z 19.2. v HK u báječného Kamila. Úžaný přístup, spousta užitečných rad a informací, praktická pomoc. Děkuji

Gabriela

 

Děkuji za vstřícné jednání a poznatky z kurzu kineziotaping II.19.2.2012. Těším se na další!

Líba

 

V neděli 19.2.2012 jsem absolvovala kurs Kineziotaping II. a mohu ho všem vřele doporučit. Díky moc skvělému lektorovi Kamilu Štědrákovi za jeho přístup, vedení a ochotu předat nám všechny své dovednosti. Určitě je v praxi využijeme.

Markéta

 

Absolvovala jsem kurzy kineziotapingu I. a II. a velice se těším na pokračování. Kamil je úžasný lektor a já touto cestou velice děkuji Kamilovi za vyčerpávající informace a rady. Nádherně využitý čas. Doporučuji každému kdo má o taping zájem :)

Ivana G.

 

Děkuji Kamilovi za vstřícný přístup na kurzech Kineziotapingu I. a II. Už se těším na třetí pokračování. Mohu všem doporučit.

Petra

 

26. a 27.11. jsem v EduSpa absolvovala kurz kineziotaping I. a II. a za sebe jej mohu všem fyzioterapeutům vřele doporučit. Profesionální vedení a dokonalé pedagogické schopnosti lektora Kamila naprosto uspokojily má očekávání a moc se těším na případné pokračování kurzů této techniky :o)

Děkuji, s pozdravem Klára Machková

 

Chtěla bych moc poděkovat za kurzy Kineziotaping I. a II. Lektor Kamil byl naprosto špičkový, jeho nadšení nevyčerpatelné, odolnost vůči desítkám dotazů neskutečná (chudák se kvůli nám ani nenajedl :-) ), a tejpy jsou doma okamžitě otestované a fungují skvěle!

Zuzana

 

I já se připojuji k zástupu nadšenců kineziotapingu. Nedělní kurz Kineziotaping II. v Praze (23.10.) nezklamal mé očekávání po zkušenostech z I. Lektor Kamil se nám opět věnoval celý kurz s maximálním nasazením. I jako laik jsem si kurz velmi užila a své znalosti a dovednosti využiji k prospěchu svému i celé rodiny. Všech pět kurzů, které jsem u vás absolvovala, mělo stejně úžasnou úroveň. Příští rok k nim určitě přibude další.

Alena K. Brandýs nad Labem

 

Opět vydařený kurz kineziotaping II. Kurz byl nabitý jak teoretickými, tak praktickými poznatky a zkušenostmi samotného Kamila, tak i účastníků. Bylo to super, už se těším na další pokračování. Kamil je prostě třída!!! Děkuju

Lucie

 

Děkuji Kamilovi za úžasný kurz Kineziotaping II. v Brně 29.7. Krásně se mi propojili zkušenosti z I. Takže jsem nabyla více jistoty. Doporučuji všem. A tobě Kamile děkuji za kamarádský přístup, vstřícnost a trpělivost s námi. Zdravím tebe i všechny zúčastněné.

Františka od Znojma

 

Právě jsem absolvovala kurz Kineziotaping II. a jsem naprosto nadšená. Tejpuju každého, kdo se mi dostane do cesty, moc jsem se pro to nadchla. Kurz byl skvělý a Kamil je výborný lektor, už se moc těším na pokračování.

Denisa

 

Ještě jednou moc díky Kamilovi za kurz Kineziotapingu II., který byl teď o víkendu v Praze a už se těším na připravovaný Kineziotaping III., kde rozhodně nebudu chybět. Bylo fajn se obohatit o novinky v této technice a předat si zkušenosti se svými kolegy. Kamil je člověk s otevřeným srdcem pro každého a je to na jeho kurzech znát. Úplně mě nakazil :-), tejpuju jak šílená :-))))

Marta M.

 

Ahoj, absolvoval jsem kurz Kineziotaping 2 v Brně a je to trošku jiný level než jednička. Po necelém roce shledání a praktických konzultací s Kamilem, to bylo moc fajn.. Děkuju.

Jaromír, Ostrava

 

Ahoj, v sobotu jsem absolvovala kurz kineziotaping I. a následně v neděli kineziotaping II. a určitě všem můžu doporučit si II. udělat, protože si tam spoustu věcí dá do souvislostí, a když mu není něco jasné z I., tak Kamil to ochotně zopakuje. Už se těším na III. Kamile :-)

S pozdravem Kristýna

 

Děkujeme za dnešní skvělý pokračovací kurz kineziotaipingu v Brně. Nejen, že jsme potkali kolegy, vyměnili si zkušenosti a zážitky, ale dověděli jsme se spoustu nových informací, makali jsme i bez oběda, Kamila jsme málem zavařili a ještě se i nasmáli. Protože všichni ve svých praxích tuto metodu s úspěchem používáme, velmi se těšíme na další pokračování, protože si myslíme, že kineziotaping má obrovskou budoucnost. A hlavně informací není nikdy dost. Děkujeme Kamilovi za jeho ochotu předávat dál znalosti a neúnavně se nám věnovat.

Andrea a Martin

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping II.

Masérský kurz Kineziotaping II. je určen pro absolventy Kineziotapingu I., pro ostatní pracovníky v regeneraci, v rehabilitaci a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit techniky tejpování.

Kineziotaping se z okrajové techniky stává stále používanější formou doplňkové i hlavní léčebné terapie.

Způsob tejpování a jeho použití se dynamicky rozvíjí a zdokonaluje. Tento progresivní a organismus nijak nezatěžující způsob léčení přináší nebývalý pokrok v účinnosti a v rychlosti při úlevě a léčbě prakticky všech svalových i kosterních problémů.

Masérský kurz Kineziotaping II. rozšíří v mnoha oblastech Vaše možnosti tejpování. Zdokonalíte se v již naučených technikách, setkáte se s ostatními absolventy Kineziotapingu I. a budete si moci předat tolik cenné praktické zkušenosti.

   

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - co se naučíte a zdokonalíte:

 

  •  jak prohloubit základní techniky
  •  jak vytvořit sestavy pro dolní a horní končetiny
  •  jak lepit přesné lymfatické tejpy
  •  jak vytvořit bypasy např.po operaci lymfatických uzlin
  •  jak ovlivnit imunitu pomocí tejpů
  •  jak tejpovat kolena
  •  jak tejpovat tenisový nebo golfový loket
  •  jak ulevit při vyhřezlé plotýnce
  •  jak provést korekci jizev
  •  jak pomoci při syndromu karpálního tunelu a přetížení extenzorů ruky 

 

Kurz Kineziotapingu II. je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tejpovat.


Masérský kurz Kineziotaping II. - lektor:

 

Kurz Kineziotapingu II. povede praktik a kvalifikovaný lektor :

Bc. Kamil Štědrák

Je propagátorem nového pohledu v regeneraci a zaměřuje se na propojení mysli a těla, které dlouhodobě úspěšně praktikuje ve svém studiu v Mariánských Lázních. Klade důraz na pozitivní přístup k životu a světu jako nezbytnou součást všech ozdravných procesů. Profesionálně se zabývá integrací regeneračních, alternativních i energetických technik do běžného života každého člověka.


 Kineziotaping II.- produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

 

Masérský kurz Kineziotaping II. trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00, končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou menší přestávky, v poledne je pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu).  Oběd si můžete objednat v restauracích v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem, po jehož obdržení můžete Kineziotaping provozovat ve své masérské praxi. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej na požádání vystavíme v němčině či v angličtině.

 

 

Masérský kurz Kineziotaping II. - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz Kineziotaping II., si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak možnost připomenout si teorii i praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.                  

Více informací

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - cena:

 1 900 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

 


Kineziotaping II. - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Praha

Brno

Plzeň

Hradec Králové

České Budějovice

Olomouc


Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page