Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

V EduSpa College jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Moc oceňuji odborný přístup a znalosti. Určitě absolvuji další kurzy. Doporučuji. 

Fyzioterapeutka Jana Hrubá

 

Byla jsem na Tapingu 1 + 2 u Roberta v HK. Byla jsem nadšená, jak obsahem, tak přístupem lektora. Určitě se chystám i na lymfotaping a korekce. Všem vřele doporučuji!!

Pavla

 

Kurz Kineziotapingu II. byl výborný, lektor Robert super! Líbila se mi praktická část i teorie, vše bylo dobře vysvětleno.

Danuše

 

S kurzem Kineziotapingu II. jsem byla stoprocentně spokojená, vše bylo super, hlavně lektorka. Líbilo se mi, že bylo dnes více praxe a méně teorie než ve včerejším kurzu Kineziotaping I.

Nikola, 9.9., Brno

 

Kurz byl perfektní - na vysoké odborné výši, v rámci času maximálně naplněn. Líbila se mi svižnost výuky a super ochota i znalost lektorky. Jsem spokojen. 

Martin, 9.9., Brno

 

Kurz Kineziotaping II. oceňuji na jedničku s hvězdičkou, moc se mi líbil. Lektorka velmi dobře vše vysvětlila, ukázala i zkontrolovala, její přednáška měla vysokou odbornost.

Ludmila R., 9.9., Brno

 

Kurz Kineziotapingu II. byl super, velmi přínosný a názorný. Obsahoval spoustu praktických ukázek, byl zde i prostor na dotazy.  Ocenila jsem velmi přátelský, vstřícný a a ochotný přístup lektorky. Všem doporučuji. 

Monika, 9.9., Brno

 

Na kurzu se mi líbilo hodně tejpování a variant využití a aktivní praktická část. Celkově kurz i lektory hodnotím na jedničku. 

Vlasta K., 6.9., Hradec Králové

 

Lektoři kurzu Kineziotaping II. byli vynikající, jsem spokojena, kurz pro mě splnil mé očekávání. Oceňuji prohloubení znalostí z kineziotapingu I. a další přínosné metody

Petra, 6.9. Hradec Králové

 

S kurzem jsem byla velice spokojena, splnil mé očekávání, lektoři byli výborní. Líbil se mi dobrý výklad, názornost a využití pro praxi.

Miroslava K., 6.9. Hradec Králové

 

Kurz Kineziotapingu II. hodnotím kladně, přinesl mi mnoho informací. Líbilo se mi jasné vysvětlení použití tapů, praktické zkoušení a vysvětlení chyb. Obzvláště hodnotím výbornou spolupráci a erudici lektorů. 

Eva, 6.9., Hradec Králové

 

7.4.-8.4.2018 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup lektora. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

Dne 1.a 2.4. jsem absolvovala v Českých Budějovicích kurzy Kineziotaping I. a II. a chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou se nám lektoři celý kurz neúnavně věnovali, a také za mnoho cenných rad i zkušeností a příkladů z praxe. Jsou to skuteční profesionálové a navíc velmi pozitivní lidé. Vřele doporučuji.

Zuzana

 

O víkendu 25.2. 26.2. jsem absolvovala velmi užitečný kurz Kineziotaping I. a II. s báječnými lektory. Moc jim za vše děkuji. Hlavně za jejich přístup, velkou spoustu užitečných rad a informací a hlavně zkušeností k nezaplacení. Možnost konzultace jakýchkoliv dotazů v další naší praxi je velký bonus a za to jim vřelý dík. Děkuji EduSpa za skvěle vedené kurzy na vysoké profesinální úrovni. Všem určitě doporučuji a těším se na další kurzy.

Klára

 

Kurz Kineziotaping I. a II. (12.-13.11. Hradec Králové) byl naprosto perfektní, skvělí lektoři, moc se nám všem věnovali. Již se těším na další pokračování učení s nimi.

Děkuji, Blanka Karp.

 

Dobrý den, 5. - 6.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., II., moc děkuji za příjemný zážitek. Lektoři jsou opravdu profesionálové a celý kurz je vedený k věci. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Kurz se mi moc líbil a byl velmi přínosný.

Marcela

 

O víkendu 5.- 6.11. jsem se zúčastnila Kineziotapingu I. a II. a chtěla bych tímto poděkovat za velmi pěkný kurz. Ještě jsem nezažila kurz, kde by lektor ochotně pustil spousty informací, reagoval vždy na danou otázku a vedl kurz ve velmi pozitivní náladě. Děkuji za vysokou odbornost. Těším se na další kurz.

Hanka

 

Absolvovala jsem Kineziotaping I.,II v dubnu 2016. Skvělý přístup přednášejích, mají můj obdiv, opravdu výborný kurz :)

Pavla

 

Kineziotaping I. II., absolvovala jsem v dubnu tohoto roku. Výborní přednášející. Mohu jen doporučit.

Šárka

 

Ve čtvrtek a pátek jsem absolvovala Kineziotaping I. a II. pod vedením profesionálů a bezva lidí. Musím říct, že to byly 2 dny plné zážitků a nových vědomostí. Sama na sobě jsem hned první den zjistila, jak kineziotaping funguje. Po nalepení tejpů na několik roků špatně pohyblivé rameno, jsem 95% zlepšení cítila již večer téhož dne a teď, po dalším jednom dni ani nevím, že jsem rameno celých 6 let měla bolavé. Mnohokrát vám ještě jednou za vše, co děláte, děkuji.

Eva

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za odborně vedené kurzy kineziotaping I,II a za jejich trpělivost s námi studenty, protože jejich zručnost při práci musíme teprve získat procvičováním v praxi. Za sebe musím říct, že barevné pásky fungují a jsou báječným pokračovacím prostředkem po masáži. Dělají práci za maséra ještě dlouho po ní, už u klienta doma. Pomocí "tejpů"se mi podařilo u dcery odstranit úpornou bolest ucha. Souvislost to mělo s krční páteří, potvrzeno odborným lékařem. Velké díky.

Lenka, Hradec Králové

 

Ahoj, absolvovala jsem 10. a 11.12. kurz kineziotaping 1 a 2 a jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji lektorům, jsou to úžasní lidé a bylo mi na kurzech moc dobře. Vše perfektně vysvětlili a poradili. Moc jim děkuji a kurzy vřele doporučuji.

Lucka K.

 

Dobry den. So sestrou sme absolvovali kurzy Kinesiotaping 1 a 2, v Brne 4-5.9.2015. Kurzy boli uzasne, mame z nich vela pozitivnych zazitkov a hlavne nas vela naucili. Tymto sa chcem podakovat skvelemu lektorovi, ktory da zo seba na svojich hodinach vsetko. Tento kurz odporucam vsetkym...

Tatiana

 

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping II.

Masérský kurz Kineziotaping II. je určen pro absolventy Kineziotapingu I., pro ostatní pracovníky v regeneraci, v rehabilitaci a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit techniky tejpování.

Kineziotaping se z okrajové techniky stává stále používanější formou doplňkové i hlavní léčebné terapie.

Způsob tejpování a jeho použití se dynamicky rozvíjí a zdokonaluje. Tento progresivní a organismus nijak nezatěžující způsob léčení přináší nebývalý pokrok v účinnosti a v rychlosti při úlevě a léčbě prakticky všech svalových i kosterních problémů.

Masérský kurz Kineziotaping II. rozšíří v mnoha oblastech Vaše možnosti tejpování. Zdokonalíte se v již naučených technikách, setkáte se s ostatními absolventy Kineziotapingu I. a budete si moci předat tolik cenné praktické zkušenosti.

 

 kineziotaping    kineziotaping   kineziotaping

 

Kurz Kineziotaping II. (korekce) - co se naučíte:

 

 • Jak prohloubit základní svalové techniky
 • Principy korekcí a jejich aplikaci v praxi
 • Principy korekce mechanické
 • Fasciální korekce
 • Prostorové korekce
 • Vazivové ligamentozní/ šlachové korkce
 • Funkční korekce
 • Lymfatické korekce
 • Jak vytvořit sestavy pro dolní a horní končetiny
 • Jak lepit lymfatické tejpy
 • Jak ovlivnit imunitu pomocí tejpů
 • Jak tejpovat kolena při různých obtížích
 • Jak tejpovat tenisový nebo golfový loket
 • Jak ulevit při vyhřezlé plotýnce
 • Jak pomoci při syndromu karpálního tunelu a přetížení extenzorů ruky
 • a další...

 

 

Kurz Kineziotapingu je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.

 

Kineziotaping II.- produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu: 

 

Masérský kurz Kineziotaping II. trvá 1 den.  

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd. 

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, ručník, prostěradlo, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Kineziotaping II. Rádi Vám jej na požádání vystavíme v němčině či v angličtině.

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.                  Více informací

 

 

Masérský kurz Kineziotaping II. - cena:

 1 900 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

 

 


Kineziotaping II. - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page