Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Havajská masáž Lomi Lomi pod vedením Slávka Merty. Jedním slovem báječné. Opravdu jsem si kurz užila a budu se této masáži ráda věnovat. Už se těším na další kurz. 

Monika

 

Kurz Havajské masáže v Českých Budějovicích v termínu 25.-26.5. mi otevřel oči, jak intenzivně, a přesto velmi příjemně, můžeme při masáži zapojit nejen celé ruce, ale i tancem okolo lehátka, celé tělo. Tímto děkuji lektorovi Slávkovi za odborné vedení kurzu a super atmosféru.

Barča

 

Absolutorium kurzu Lomi Lomi v dubnu byl absolutně příjemný zážitek, jednotlivé kroky šly pod vedením lektora jako po másle. Zvláště pak je záhodno podtrhnout předávání cenných zkušeností z řemesla nad rámec samotného kurzu. S radostí mohu jen doporučit a přeji mnoho štěstí členům školy i všem dalším uchazečům.

Robert

 

Dne 4.-5.5. jsem absolvovala kurz Havajské masáže Lomi Lomi. Děkuji Slávkovi za skvělé vedení a úžasnou atmosféru.

Marcela

 

6.-7.4. v Hradci Králové jsem absolvovala kurz Havajské masáže - lektor Slávek Merta. Za to DĚKUJI škole a lektorovi :) - profesionální a na svém místě - vysvětlí, vede a opravuje i nabádá + bonusy ze své praxe a pozitivní i negativní zkušenosti předá. A tak to je :)

S poděkováním Petra z Brna

 

16.-17.2. jsem absolvovala masérský kurz Havajská masáž v HK a chtěla bych moc poděkovat Robertovi za jeho profesionální a milý přístup.

Vlaďka

 

Děkuji Robertovi za perfektní vedení víkendového kurzu Havajské masáže 16.a 17.2. v Hradci Králové. Těším se na další kurzy.

Lucie

 

8-9. prosince jsem absolvoval kurz havajské masáže v Hradci Králové. Tímto bych chtěl poděkovat Slávkovi Mertovi za bezvadně vedený kurz. Nejenže nám poutavě vyložil historii těchto masáží a použití v praxi, ale navíc nám předal hodně rad kolem současné legislativy v podnikání a masérského "know how".

Jaroslav

 

Kurz Havajské masáže pod vedením Jany byl naprosto úžasný. Život nám přináší různé zkušenosti a zážitky a tohle byl jeden z těch, kterých si budu vždy vážit. Pro mě velká lekce a velký vzor, jak být absolutně empatický a zároveň totální profesionál. Dekuju moc, bylo to fajn ;)

Petr

 

Zdravím všechny, kteří ještě váhají jit na nějaký kurz. Absolvovala jsem úspěšně základní kurz masáže od 15.1. s lektorkou Janičkou a 24.-25.2. kurz Havajská masáž. Pod vedením Janičky jsou kurzy velice výživné na informace a způsob výuky profesionální, ale přitom odlehčen lidským a vtipným přístupem. Všem vřele doporučuji.

S podravem Linda Zajasenská

 

Dobrý den, o víkendu 24.-25.2.jsem absolvovala kurz Havajské masáže Lomi-Lomi s lektorkou Janou Banszelovou. Kurz měl výbornou atmosféru, krásně nás Jana provedla prvními tahy i usměrňovala naše další kroky. Patří jí za to velký dík. I celé škole za zkušené a skvělé lektory a vysoké, až nadstandardní vedení kurzů. Jsem šťastna, že se můžu vracet do EduSpa na další a další kurzy a obohacovat tak svoje vědomosti v pozitivním a příjemném prostředí. Děkuji celému kolektivu za nadstandardní úsilí a přeji krásné a úspěšné dny.

Míla

 

Ahoj Roberte, chceme Ti s manželkou moc poděkovat - za tvůj úžasný kurz v Hradci Králové - Havajská masáž. Bylo to fakt úžasné. Neuvěřitelné nasazení tvé osoby, mě donutilo přemýšlet nejen o mé práci, ale o všem co dělám - a hlavně o sobě samé. Jsi člověk, který zná lidi, dokáže v nich číst a dokáže jim velmi dobře poradit. Úžasné, vstřícné, poučné, příjemné, povzbudivé, motivující a užitečné - to vše Ti náleží. Doporučíme Tě všem masérům, kteří budou potřebovat poradit a pomoct. Děkujeme Ti za tvé dovednosti a vědomosti, jsi super člověk.

Jirka a Pavlína

 

Chtěla bych poděkovat za kurz Havajská masáž (Lomi Lomi), který jsem absolvovala 26.8 - 27.8. v Praze. Velké díky patří lektorovi Slávkovi, který nás kurzem odborně provedl. U Slávka jsem absolvovala i rekvalifikační intenzivní kurz a byla jsem moc spokojená. Těším se na další kurzy a cenné informace. Ještě jednou velké díky, bylo to super.

Eva

 

Chtěli bychom poděkovat Janě Banszelové za skvělý, vtipný a trpělivý výklad při výuce Havajské masáže (Lomi-Lomi), který probíhal v Praze na konci června, zároveň také Robertovi při profesionální výuce Indické masáže hlavy. Jsme s dcerou začátečnice a bylo úžasné strávit prima víkend s fajn lidmi. Velký dík patří i celému týmu EduSpa College za organizaci kurzů, průběžné zasílání informací a lidský přístup lektorů. I přesto, že se masážím prozatím věnujeme jen soukromě v rodinném kruhu, plánujeme i do budoucna účast na dalším kurzu pořádaným touto masérskou školou.

Šárka a Anežka.

 

Chtěla bych poděkovat Honzovi za opět velmi kvalitní přístup lektora a příjemně strávený čas na pro mne opakovacím kurzu Havajské masáže v Českých Budějovicích 2.-3.7.

Marie

 

Děkuji Janičce za úžasný kurz Havajské masáže (29.6.-30.6.). Výklad a výuka techniky masáže byly jasné. Celé 2 dny kurzu jsem si užila a masážní sestavu skvěle protrénovala. Masáž už praktikuji u svých zákazníků a rodiny a má veliký úspěch.

Eva

 

Děkuji za tuhle skvělou školu a možnost si kurz zopakovat. První kurz havajské masáže jsem absolvovala již v roce 2013 u Jitky Bohuslavové. A nyní, v únoru, jsem si vše osvěžila pod vedením úžasné lektorky Jany. Ačkoli havajku využívám v práci velmi často, přesto jsem se měla ještě co naučit. A pořád se mám co učit. Takže jestli se otevře nadstavbový kurz, ráda využiji.

Věrka

 

O víkendu 11. a 12. února jsem absolvovala nádherný kurz Hawai masáž lomi - lomi. Děkuji za to.

Markéta

 

Zdravím všechny, kteří navštěvují tyto stránky a skvělé bezkonkurenční kurzy vzdělávání. V prosinci jsem v Plzni prožila 2 příjemné dny s úžasnou ženou a perfektní učitelkou JITKOU BOHUSLAVOVOU na kurzu HAVAJSKÉ MASÁŽE. Doporučuji obohatit svoji praxi o tuto krásnou techniku, která kultivuje osobnost maséra a přináší klientovi nádherné prožitky a hlubokou intenzivní relaxaci. DĚKUJI.

Iveta

 

Dobrý den vážení, 27.-28.8. jsem se zúčastnila masážního kurzu Lomi Lomi v Praze. A jsem moc ráda, že jsem tam byla. Chtěla bych poděkovat Janičce za úžasný výklad a vůbec vedení kurzu po celé dva dny. Sešli jsme se i super parta, takže mé dojmy jsou vždy...super...

Lenka

 

Nejprve jsem u Jitky absolvovala v lednu t.r. kurz Indická masáž hlavy, který nastartoval moji profesi masérky. Poté následovala u Roberta Masáž proti celulitidě, opět u Jitky Breussova masáž a nyní u Jany Havajská masáž. Chci vám, bezvadní lektoři EduSpa, poděkovat za skvělý přístup, za odbornost, kterou jste schopni nám předávat, za neopakovatelně uvolněnou atmosféru během kurzů. Nejen, že se člověk stává závislým na masážích, ale vytváří se závislost :-) i na vámi vedených kurzech. Těším se proto na další, které mám před sebou. Všem vřele doporučuji EduSpa !

Dáša

 

Havajská masáž v Českých Budějovicích pod vedením Jitky Bohuslavové neměla chybu. Skvělá lektorka s velkými zkušenostmi. Přátelská, upřímná, těším se na další kurzy pod jejím vedením! :-)

Jiří

 

V apríli som absolvovala kurz Havajskej masáže a som stále nadšená! Nie som profesionálna masérka a toto bol môj úplne prvý kurz, no nás lektor Robert bol skvelý a oba dni nám snažil predať čo najviac o tejto úžasnej technike s trpezlivosťou a skvelým ľudským prístupom. Určite sa vrátim späť! ;) Vďaka, EduSpa College!

Zuzi

 

V dubnu jsem absolvovala kurz Havajské masáže pod vedením skvělého lektora - Roberta. Po měsíci musím konstatovat, že havajská masáž patří mezi mé nejoblíbenější a stále více klientů se vrací po "ochutnávce" z havaje :-). Děkuji a těším se na další kurzy.

Naty

 

Parádní kurz pod vedením perfektního lektora :-), mohu jen doporučit.

Veronika


Poděkování EduSpa za úžasné kurzy s úžasnými lektory! O víkendu 16.-17.4.2016 jsem absolvovala kurz Havajská masáž pod vedením Roberta, která pro mne byla úžasným a povzbuzujícím zážitkem. Robert je nejen úžasný lektor, ale i naprosto úžasný človíček, který nás mnohé naučil a předal nám spousty zkušeností, za které mu moc děkuji. A ještě jednomu človíčku moc děkuji a tím je Lenička, která mi po tyto dva dny byla úžasnou parťačkou. Těším se na další takto strávené dny a ještě jednou moc děkuji.

Jitka

 

Ahoj všichni, chtěla bych se s vámi podělit o zážitky a dojmy z kurzu Havajské masáže v Praze pod vedením Jany Banszelové. Byl to již můj sedmý kurz v Eduspa a musím říct, že zatím ze všech nejlepší. Nejen že Havajská masáž je neskutečné příjemná, ale i se dobře provádí. Navíc k tomu moc milá a erudovaná lektorka, která nejen že nás pečlivě naučila všechny hmaty, ale také nám vysvětlila různé souvislosti masáže s neurologií, fyziologií a anatomií, což bylo velkým přínosem a masáž tak "dávala větší smysl".:)Veliké díky týmu Eduspa, zejména lektorce Janě! Byl to zkrátka parádní kurz a určitě ho zkuste taky!;)

Eliška

 

V únoru jsem absolvovala kurz Havajské masáže v Hradci Králové. Děkuji za profesionální, vstřícné a laskavé vedení kurzu lektorce Janě. Kurz jsem si užila a hned v pondělí jsem vyzkoušela v praxi. Odezva klienta byla báječná. Ještě jednou díky a jdu se hlásit na další kurzy.

Eva

 

S kurzem havajské masáže 7. a 8.11. v HK jsem byl moc spokojený. Děkuji Janě Banszelové a šikovné masérce Dáše.

Jarda

 

Děkuji Jitce Bohuslavové za všechno, co nás naučila o víkendovém kurzu havajské masáže. Masáž se mně moooc líbí a miluji eduspácké kurzy, protože atmosféra je úžasná a lektoři jsou na pravém místě, nemá to chybu.

Děkuji, zdraví Renča

 

Ahoj, absolvoval jsem zase jeden z úžasných kurzů. Havajská masáž je super, ostatně jako zatím vše, co jsem se v EduSpa naučil. Děkuji Jitce za její úžasný přístup a těším se na další kurzy.

Martin :-)

 

Ahoj, kurz Havajská masáž je nádherný, lektorka Jitka skvělá žena a učitelka, moc děkuji.

Vlastimil

 

4-5.7. Havajská masáž Lomi Lomi Praha. Úžasná zkušenost s nádhernou intenzivní masáží. Všem doporučuji a těším se na další kurzy.

Karolina

 

11.4.- 12.4.2015 jsem absolvovala kurz Havajské masáže (Lomi Lomi). Byl to pro mě naprosto úžasný víkend ve velice příjemném prostředí, s příjemnými lidmi, skvělou lektorkou Janou, která mě obohatila a naučila překrásnou masáž. Krásně jsem si to užila a ještě dnes jsem nabitá tou krásnou energií. Navíc jsem jela s nějakými zdravotními problémy a bolestí v zádech. Krásně se mi po masáži ulevilo a bolesti zmizeli. Děkuji moc a přeji mnoho spokojených masérů. Určitě se přijedu ráda znovu naučit nějaké nové masáže. Možností je spousta. Těším se na viděnou.

Zlata

 

Absolvovala jsem již tři kurzy u EduSpa a nemohu si tuto školu vynachválit :-) Skvělá přátelská atmosféra, výborní lektoři a mnoho cenných informací a zkušeností. Děkuji Janičce za poslední víkendový kurz Lomi Lomi, který byl prostě perfektní a už teď se těším na další :-)

Bára

 

Dobrý den, chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat lektorce Janě, u které jsem o víkendu absolvovala kurz Havajské masáže Lomi Lomi. Jana je bezvadnou učitelkou s velkou trpělivostí a kamarádským přístupem. Tento kurz mi mnoho dal a tak se těším na další.

Miluše

 

O víkendu 22.2.2015 jsem absolvoval parádní kurz havajské masáže Lomi Lomi za pomoci úžasné lektorky Jany, která nám jednoduše a bravurně předala super techniky :) Veliké díky.

Vojtěch

 

Dobrý den, absolvovala jsem již několik kurzů a nyní jsem byla na havajské masáži. Bylo to úžasné, děkuji Robertovi za trpělivost a krásný výklad. Havajskou masáž jsem už vyzkoušela a měla u klientů veliký úspěch.

Radka

 

Zúčastnili jsme se kurzu Havajské masáže Lomi Lomi a rádi by jsme poděkovali Robertovi za odborný a poutavý výklad...byl to příjemně strávený víkend..moc děkujeme.

Verča a Honza

 

Ahoj všem, dne 27.-28.9. jsem v Brně absolvovala kurz Havaj masáže, masáž se velmi rychle ujala s naprostým úspěchem. Jituš, moc ti děkuji!!!!!!!

Iva

 

Děkuji Jitce za kurz Havajské masáže (27.28.9., Brno). Tato krásná technika mi velice obohatila mou nabídku masáží.

Ali

 

Krásný den přeji všem. Ve dnech 20. a 21. 9. 2014 jsem absolvovala kurz havajské masáže Lomi Lomi. Lektorce paní Janičce patří můj dík i obdiv. Odborně, s velkou trpělivostí a s pochopením :-) se věnovala nám všem - studentům. Jsem velmi šťastna, že jsem směla poznat pana Roberta. Jeho světlá, čistá duše září tak přenádherně, že je jistě velkou radostí pro všechny třebas ho jen potkat :-). Velice Vám, milý pane Roberte, děkuji za krásnou hudbu /CD/. Přeji Vám všem mnoho požehnání jak v osobním životě, tak i v oblasti profesní!

Iva

 

20.9.-21.9.- kurz Havajské masáže. Děkuji lektorce Janičce za skvělou výuku Havajské masáže, skvělá atmosféra a trpělivá lektorka. A Robertovi za bonus - výborná svačinka v podobě banánů a sušenek.

Děkuji Martina

 

Ahoj maséři, právě jsem prožila krásný masérský víkend 28.-29.6. v HK, na kurzu Havajské masáže s lektorkou Jitkou Bohuslavovou. Fajn parta a skvělá Jitka mi dopřáli naučit se ,,královnu" mezi masážemi, což ,,Havajka" bezesporu je. Jestli o ní někdo uvažujete, určitě se na kurz přihlašte, tahle masáž je úžasná a já jsem pyšná na to, že ji umím a že mě ji naučila právě Jitka... za což jí velmi děkuji.

Dana Sisi

 

O víkendu jsem se zúčastnila kurzu Havajská masáž lomi lomi. Jsem nadšená, havajská masáž je nádherná, těším se, až ji budu moci nabídnout svým klientům, u nás doma má veliký úspěch. Kurz byl velice příjemný, lektorka Jitka Bohuslavová je moc příjemná žena, učit se od ní je velký zážitek. Masážní hmaty vypadají složitě, ale myslím, že jsem si vše zapamatovala, díky Jitce, dobře, teď stačí jen trénovat. Naštěstí si v případě, že budu potřebovat, mohu vše na dalším kurzu zdarma zopakovat!

Pavlína

 

Ahoj, moc všechny zdravím a ráda bych i touto cestou poděkovala Jitušce za velice příjemný víkend s Havajskou masáží. Všem moc doporučuji.

Lenka,Brno

 

Ahoj, byla jsem 12-13.4.2014 na havajské masáži Lomi Lomi pod vedením Jitky. Kurz a kolektiv byl skvělý a Jitka jako školitelka je skvělá, příjemná a trpělivá, no zkrátka úžasná. Velice děkuji.

Lenka Fuksová

 

Jsem ještě plná emocí, dojmů a energie. Mám absolvovaný kurz Havajské masáže s nejbáječnější lektorkou !!!! Celá parta byla moc bezvadná a ty dva dny utekly. Dostaly jsme nejen znalosti, ale i jinak cenné rady a vychytávky a kdybych to měla shrnout jedním slovem tak BÁÁÁÁÁJEČNÉÉÉÉ!!!!

Moc děkuju Lenka, Adamov

 

Děkuji za proškolení týmu EduSpa College a je pravda, že opakování je matka moudrosti. 8.-9.6.2013 - Hradec Králové, kurz Lomi Lomi.

Martin Lehotský


Pěkný den, touto cestou bych ráda poděkovala za příjemné prožití kurzu havajské masáže Lomi Lomi, který jsem absolvovala minulý týden 16. a 17.5.2013 v Praze. Moc se mi líbil přístup a profesionalita lektorky.

Romana Vorlíčková R studio Louny

 

O víkendu jsem se zúčastnila kurzu havajské masáže lomi lomi pod vedením Jitky. Děkuji za super atmosféru a profesionální přístup.

Iveta

 

Prožila jsem úžasný víkend 23.-24.3 na kurzu Havajská masáž. Neměla jsem žádná očekávání a byla jsem velice mile překvapena. Moc děkuji Robertovi, který vnesl mezi nás, mimo jeho dovedností a znalostí, také harmonii a pohodu. Těším se na další kurz :-)

Ája

 

9. - 10. 3. 2013 jsem byla na kurzu Havajské masáže v Plzni. Mohu všem jen doporučit. Lektorka Jitka byla skvělá, atmosféra příjemná, moc se mi tam líbilo.

Martina

 

Dobrý den, o víkendu 9-10.3.2013 jsem ukončila kurs HAVAJSKÉ MASÁŽE LOMI-LOMI. Četla jsem, že je tato masáž perlou mezi masážemi. Perlou mezi lidmi, které jsem poznala, je JITKA, která kurs vedla. Děkuji jí mnohokrát za informace a zkušenosti, ochotu a milý přístup. Vždy jí ráda vidím.

Zdraví Jana Bláhová z Plzně

 

Dne 22-23.9. jsem zde absolvoval kurz havaje, fakt to bylo moc super díky Jitce a díky super lidem, co na tom kurzu byli. Určitě vás prásknu všem, co budou chtít dělat nějakou masáž :D. Díky moc.

Ondra

 

29.9.-30.9. jsem absolvovala kurz havajské masáže v Plzni s lektorkou Jitkou a jsem nadšená!!! Jituška je poklad, lidská a trpělivá. Havajská masáž nemá chybu. Za vše moc děkuji a těšim se na další kurzy :-)

Hanka K.

 

29. a 30. 9. jsem se v Plzni zúčastnila kurzu Havajské masáže s lektorkou Jitkou. Děkuji Jitce za neskutečnou trpělivost, která u mě byla velmi potřebná! Havajská masáž je úžasný zážitek pro maséra i masírovaného. Doporučuji všem, Havajkou potěšíte tělo i duši, nádherná záležitost.

Hana R.

 

Ve dnech 22.-23.9., jsem absolvovala kurz Havajské masáže v Brně s lektorkou Jitkou. Tímto jí moc děkuji za skvělé vedení, ochotu a profesionalitu. Všem co o tomto kurzu uvažují, můžu vzkázat jediné: jděte do toho :)

Hanka

 

Dobrý den, v Hradci Králové jsem absolvoval kurz havajské masáže s lektorkou Jitkou. Kurz mohu vřele doporučit. Jitka je zkušená profesionálka s přátelským přístupem. Havajskou masáž jsem si osvojil již na kurzu a nyní novou dovednost jen a jen prohlubuji. Díky moc :-)

Vláďa

 

Pěkný den, ve dnech 29.-30.6. jsem absolvovala v Plzni kurz Havajská masáž. Děkuji Jitce za skvělé vedení, individuální přístup a přátelskou atmosféru, která se na kurzu vytvořila.

Eva, Plzeň

 

2.-3.6. proběhl ve vaší učebně v Brně kurz Havajské masáže Lomi Lomi. Nejenže samotná masáž je něco úžasného, ale lektor Václav Římovský je velice dobrý učitel. Jeho vědomosti a znalosti jsou více jak výborné, stejně tak jako jeho přístup k této práci. V letošním roce jsem absolvoval mimo jiné ještě dva kurzy, které se dají označit jako velmi dobré. Budu velice potěšen, když se Václav a této zprávě dozví, protože bych mu chtěl ještě jednou touto cestou poděkovat, myslím si, že píši za celý náš kurz.

Děkuji Jaromír Bednář

 

Tento víkend jsem v Brně absolvovala kurz Havajské masáže pod vedením Vaška, který nám naprosto úžasným, profesionálním a trpělivým způsobem předal své zkušenosti Havajské masáže. Sešla se nás skupinka úžasných lidiček, které tímto zdravím a Vaškovi ještě jednou moc za vše děkuji. Vřele doporučuji a budu se těšit na setkání na dalších kurzech.

Ivča

 

Nedá se nic dělat - musím napsat, jak výborný byl kurz havajské masáže :). Všem ho velmi vřele doporučuji. Vašek je podle mě výborný lektor, mám z kurzu pocit, že opravdu něco nového umím :). Srdečné díky a těším se naviděnou.

Míša Hokynářová

 

Velké díky Vaškovi!!!!! 10-11.3 jsem absolvovala kurz Lomi Lomi v Praze a jsem nadšená. Skvělý člověk, lidé, atmosféra....co dodat...paráda. Všem doporučuji!

Jiřina

 

Krásný dobrý den. Dne 10. a 11.3 jsem absolvovala kurz havajské masáře lomi lomi s Vaškem. Byl to můj první kurz v této škole a mohu jen potvrdit vše co se tu píše, úžasní lidé s velkým nasazením a odhodláním nás neco nového naučit. Lektor Vašek je super. Moc děkuji.

S pozdravem Monika

 

Dobrý den. 10.11.3 jsem se zúčastnila kurzu Lomi Lomi v Praze pod vedením Vaška. Moc děkuji za skvělý přístup, výbornou atmosféru, odborné znalosti a trpělivost. Vašku smekám před tebou a moc si tě vážím. Všem doporučuji tuto školu, je na vysoké profesionální úrovni díky svým lektorům. Určitě se tam vrátím.

Děkuji Jiřina

 

Přeji hezký den. Děkuji za skvělý kurz Havajská masáž lomi lomi pod vedením Vaška, který jsem absolovala v HK 3-4.3.2012. Vašek je velmi skvělý, profesionální, milý, děkuji moc.

Markéta

 

Krásný den, zúčastnily jsme se kurzu Havajské masáži (lomi,lomi) dne 3.- 4.3. 2012 v HK. Jsme velmi spokojené, velmi dobré rady, můžeme říct, že přístup, pochopení, zkušenosti, vědomosti a pohodu, které jsme zde nalezly jsou k nezaplacení. Lektor Vašek byl super, hodně nás naučil, budeme na něho hodně vzpomínat. Tímto mu všichni moc děkujeme. 

Dvojčata Markétka a Andrejka

 

Děkuji za skvělý kurz Havajská masáž Lomi Lomi pod vedením Vaška, který jsem absolvovala v Hk 3-4.3.2012. Vašek je skvělý, trpělivý lektor. Děkuji Vašku, bylo to super, přeji Ti úspěch v práci i v osobním životě. Zdravím lidičky z kurzu.

Irma

 

Ve dnech 16.-17.2.2012 jsem v Plzni absolvovala kurz Havajské masáže. Jako dobrý nápad mi přijde možnost zúčastnit se během rekvalifikačního kurzu i kurzů jiných. Lektorka Jitka je úžasná, trpělivá a energická. Celkově mne kurz velice nadchl. Hned jsem se přihlásila na další 2 a moc se na ně těším.

Jitka Š.

 

Děkuji za VÝBORNÝ kurz (16.- 17.2. v Plzni) VÝBORNÉ havajské masáže s VÝBORNOU lektorkou Jitkou.

Ivet

 

Ahojky, 15-16.2. jsem absolvovala kurz Havajské masáže LOMI LOMI v Plzni pod vedením úžasné lektorky Jitky. Dva dny utekly jak voda a bylo to naprosto skvělé, havajská masáž je opravdu požitek a to nejen pro klienta, ale také pro maséra a všem vám tento kurz doporučuji. Jituška je profík a její výklad Vás nadchne a jeden kurz s ní Vám nebude stačit :)

Danuš

 

Dobrý den, absolovovala jsem kurz Havajské masáže v Praze 14.-15.1.2012 - úžasný zážitek, moc děkuji. Vašek je skvělý lektor a úžasný masér. Přeji mnoho dalších úspěchů.

Dana

 

O víkendu 14. - 15.1.2012 jsem absolvovala havajské masáže s Vaškem. Byl to úžasný víkend provoněný exotickými vůněmi. Díky moc.

Ivana E.

 

Děkuji za skvělý kurz Havajská masáž Lomi Lomi 24.-25.11.pod vedením báječné lektorky Jitky. Její profesionalita, trpělivost a lidský přístup zkrátka nemají chybu.

Díky Jarmila.

 

Víkend 5.-6.11. jsem s radostí prožila na kurzu Lomi Lomi v Brně s lektorkou Jitkou. Móóóóóóóóóc se mi to líbilo, úžasný víkend. Jity, moc děkuji a už teď se těším na nějaké "příště".

Ivana T.

 

Ahojte lidičky, prošla jsem si dalším kurzem u této společnost. Tentokrát to bylo "lomi lomi" v Brně. Znovu jsem se přesvědčila, že nás vedou moc fajn lektoři. Tentokrát to byla Jitka, která je úplně skvělá. Je znát, že má bohaté praktické zkušenosti a teoretické znalosti a je úžasná, při jejich předávání. Čas na kurzech strávený je bezva "relax" a inspirace. Díky a teším se na další setkání.

Jitka

 

Roberte, nedávno jsem u tebe dělala kurz Havajská masáž a chtěla bych ti strašně moc poděkovat za krásně strávené dva dny plné nových vědomostí, za tvou trpělivost a stále pozitivní naladění. Děkuji Ti moc a už teď se těšim na další kurzík ve vaší škole.

Jana.

 

15-16.10.2011 jsem absolvovala kurz Havajská masáž Lomi Lomi. Pod vedním Vaška, který opět nezklamal. Kurz byl úžasný a masáž je přímo luxusní zážitek. Děkuji za nádherně strávený víkend.

Monika P.

 

Kurz Havajské masážepod vedení Roberta byl úžasný :-).Budu si ho muset zopakovat :-). Nejsou slova, která by nahradila mé vnímání a pocity, které jsem měla. Moc mne těší a hřeje na srdíčku, že bytosti, jako jsi Ty Roberte, Janička Friedlová a určitě další lektoři, které ještě neznám, předáváte své znalosti s láskou, pokorou a s čistou energií :-).

Děkuji Ivana V.

 

Dobrý den, děkuji Jitce za úžasný kurz lomi lomi. Jitko, jsi úžasný člověk, děkuji Ti za vše, co jsi nás naučila.

Milana

 

V 8/2011 jsem zúčastnil kurzu Havajská masáž Lomi-Lomi pod odborným vedením Jitky. Byla prostě vynikající. A k tomu tam byl výborný kolektiv fantastických lidí. Ještě jednou Big thanks and Good luck.

Janko

 

Dobrý den, zúčastnili jsme se Vašeho kurzu Lomi Lomi v Brně s lektorkou Jitkou. Byl vynikající a jsme velice spokojeni. Děkujeme za příjemný a profesionální přístup.

Roman a Jana

 

Spolu s maželkou jsme se zúčastnili kurzu Havajská masáž v akci 1 + 1 zdarma. Manželka už předtím několik jiných kurzů absolvovala a tak jsem jel hlavně ze zvědavosti s ní. Pro mě to byl první kurz po dlouhé době od základního masérského kurzu, který jsem absolvoval ještě na škole. A musím říci, že nelituji. Kurz byl super, lektor Robert je nejen výborný masér a odborník v oblasti medicíny, ale i skvělý motivátor. Takže děkuji a doporučuji i mužům, pokud máte alespoň trochu pozitivní vztah k masáži, tak jeďte, kupodivu jsem na kurzu nebyl jediný muž, tak jsem si tam ani nepřipadal nějak divně (což není případ Aquaerobicu, kam mě manželka také jednou vylákala, ale tam už mě nikdo znovu nedostane :-)

Michal

 

Dne 10.8.-11.8.2011 v Českých Budějovicích jsem byla na kurzu Havajská masáž (Lomi Lomi). Tímto děkuji skvělému učiteli Robertovi za bezvadné dva dny! Doporučuji všem,, kteří přemýšlí o kurzu tak jedině zde...!!

Děkuji a zdraví Martina V.

 

O víkendu 23.-24.7.2011 jsem se zúčastnil kurzu Havajské masáže pod vedením užasné lektorky Jitky. Chtěl bych jí touto cestou moc poděkovat za bezvadnou atmosféru celého kurzu, ale také za jí vlastní vstřícný, povzbudivý a jedinečný přístup při výuce. Havajská masáž je pocitově i technikou dokonalost sama, ale bez Jitky by ta dokonalost nikdy nemohla být úplná! Jíťo, moc děkuji! :)

Petr, Plzeň

 

Milá Jituško. Moc děkuji, že jsem se mohla zůčastnit kurzu Havajské masáže Lomi Lomi 23-24.7 pod Tvým vedením. Bylo to úžasné, vím, že jsi nám dala maximum co šlo za víkend předat. Jsi učitelka, která učí s láskou a trpělivostí a předává vše, co může. Potkala jsem tam spoustu sympatických lidiček, moc jsme si to užili. Všem přeji krásné zážitky s masáží Lomi Lomi. A těším se na další kurz. Všem, co se rozmýšlí, kam jít na kurz, můžu jen doporučit. Jituško, díky za to, co děláš a jak to děláš.

Iveta z Děčína

 

Dobrý den, mám za sebou úžasný kurz havajské masáže. Atmosféra i Robert super, jeho znalosti nevyčerpatelné. Muž na pravém místě, odvezla jsem si hromadu nových zkušeností a příjemných zážitků. Všem doporučuji.

Lenka Špičáková

 

Včera jsem dokončila kurz havajská masáž a jako vždy po absolovování jakéhokoliv kurzu jsem si uvědomila, že to nebyla náhoda, která mě zavedla do této školy. Děkuji. A děkuji též Robertovi, který je nejen báječný lektor, ale i báječný člověk a který mě vždy posune o kousek dál a vrátí mi elán do další práce.

Roberte, DĚKUJI TI, Martina.

 

Ahoj Roberte, hrozně moc bych ti chtěla poděkovat za vedení kurzů, které jsem absolvovala v EduSpa. Jednalo se o LOMI LOMI, Lávové kameny a minulý týden Lávové kameny - obličej. Nikdy předtím jsem nemasírovala.. ale začala jsem jezdit do Irska, kde se mi VELMI osvědčila LOMI LOMI technika.. příští týden zkoušíme Londýn a beru sebou kameny :-) jak to dopadlo ti povyprávím v červenci na dalším kurzu.. Děkuji, děkuji moc... a přeji mnoho úspěchů.

Radka z Děčína.

 

Tento víkend jsem absolvovala kurz Havajské masáže. S lektorem Vaškem to byla paráda i lidičky se sešli příjemní, užili jsme si to a tak všem patří moje díky.

Věra

 

Také chci poděkovat Robertovi za skvělý kurz Havajské masáže 28.2 - 1.3. :-) Byly to opravdu moc příjemné 2 dny!

Lada

 

28.2-1.3. jsem absolvovala kurz Havajské masáže. Chci poděkovat Robertovi za výborně vedený kurz, který byl plný pohody a pozitivní energie, kterou Robert rozdával, také za Robertovu trpělivost při výuce. Z kurzu mám velice příjemný pocit a Havaj je prostě úžasná. Přeji hezké dny Robertovi i celému kolektivu EduSpy.

Jarka

 

Chtěli bychom poděkovat Robertovi za úžasný zážitek z kurzu Havajská masáž, za naprosto profesionální a přitom nádherně lidský a kamarádský přístup. Všem doporučujeme. Třeba se nakazíte jako my a budete navštěvovat každý nově vypsaný kurz.

Romča a Jirka

 

Zdravím Roberte, díky moc za předané znalosti, úžasnou atmosféru na kurzu Havajské masáže, Tvou obrovskou trpělivost a profesionalitu a taky za všechny malé bonusy pro klienty :o). Těším se na další kurzy v EduSpa College!

Saša

 

Minulý týden jsem absolvovala kurz havajské masáže v Praze. Vyzkoušela jsem účinek na klientovi a byl velký úspěch. Z klasické masáže přešel na havajskou. Roberte, díky. Byly to dva krásné dny. Jsi úžasný člověk.

Iva z Prahy

 

Po absolvování kurzu havajské masáže přešli moji klienti z klasické na havajskou, nemůžou si ji vynachválit - výborná masáž a výborný kurz!! Doporučuju! Ještě jednou děkuju za dva velice příjemné dny na Tvém kurzu, Roberte ;)

Aneta D.

 

Ahoj Roberte, ještě jednou Ti chci moc poděkovat - za tvůj úžasný kurz v Hradci Králové - Havajská masáž. Bylo to fakt výborné. Neuvěřitelné nasazení tvé osoby, mě donutilo přemýšlet nejen o mé práci, ale o všem - a hlavně o sobě samé. Konečně znám odpovědi na otázky, kterými se trápí hodně masérů. Nejedeš jak stroj, ale jsi empatický člověk, který zná lidi. Dovedeš být jedinečný! Prostě úžasné, vstřícné, poučné, příjemné, povzbudivé, motivující a užitečné - to vše Ti náleží. A rozhodně, následující kurzy budu absolvovat jen u Vaší agentury. A doporučení - to máš jisté. Děkuji Ti za tvé dovednosti a vědomosti, jsi fakt třída.

Tak pa na dalším kurzu Kačka

 

Dobrý den Roberte, chci se Ti poděkovat za profesionální vedení kurzu Havajské masáže, který jsme dnes absolvovali v Brně. Tvůj trpělivý přístup a znalosti mne přesvědčili o kvalitě EduSpa College a doufám, že se brzo zase uvidíme na dalším kurzu.

Alexandra Šafránková

 

Z kurzu jsem se vrátila nadšená a plná nových dojmů. Atmosféra byla fakt skvělá, připadala jsem si skoro jako na Havaji (vůně, hudba, pohoda). Moc se mi líbila havajská sestava hmatů, nevěřila jsem, co mé ruce a předloktí dokážou. Vyzkoušela jsem si Havajskou masáž hned na první klientce a té se to tak líbilo, že jsem ji doslova nemohla dostat z lehátka. Říkala, že se cítí jako v ráji a hned se objednala znovu na další týden. Takže moc díky, těším se na  vaše další masérské kurzy!

Lucie Radová

 

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Masérský kurz - Havajská masáž ( Lomi Lomi )

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem.

Masérský kurz Havajská masáž spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. 

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Váš klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí).

Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi vychází z prvků havajského tance   Havajská masáž Lomi Lomi je relaxační masáž   Havajská masáž Lomi Lomi využívá předloktí a vychází ze stejnojmenného tance

 

 Masérský kurz Havajská masáž - co se naučíte:

 • Historie a původ havajské masáže
 • Filosofie masáže
 • Fyzické i psychické účinky této masérské metody
 • Kdy je havajská masáž obzvláště vhodná
 • Kdy se havajská masáž nesmí použít
 • Jak vést rozhovor s klientem - psychologie kontaktu, osobní karta
 • Jak připravit místnost na masáž, vhodný výběr hudby a aromatických olejů
 • Technika havajské masáže, jedinečné masážní hmaty pro ruce a předloktí
 • Speciální masérské sestavy pro ošetření zad, šíje, nohou, rukou
 • Správné držení Vašeho těla, sladění rytmu - masáž jako tanec
 • Havajská masáž - speciální bonusy a tipy
 • Ošetření a doporučení po masáži

 

 

Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi. Umí, stejně jako perla, očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Přijďte se proto naučit na náš masérský kurz jednu z nejoblíbenějších masáží, díky které si  Vaši klienti budou připadat  jako na exotické dovolené.

 

Masérský kurz Havajská masáž - lektoři:

Robert Al Aref

Studoval medicínu a vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dlouhodobě vede odborné kurzy z oblasti masáží, regenerace, rehabilitace a lékařství. Má mnoholeté zkušenosti s výukou havajské masáže v ČR i v zahraničí. 

   Robert Al Aref - ukázky z havajské masáže Lomi Lomi  Robert AL Aref - havajská masáž Lomi Lomi na výstavě Beauty Expo 

 

Jitka Bohuslavová

Je fyzioterapeutka s více než dvacetiletou praxí v oboru. Souběžně s fyzioterapií se téměř 15 let intenzivně zabývá také masérskou činností. Absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů, má vlastní úspěšný masážní salon a je profesionálkou v mnoha druzích masáží včetně havajské masáže.

 

Slávek Merta

 


Masérský kurz Havajská masáž - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Havajská masáž má rozsah 2 dny. Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi v EduSpa College začíná v 9.00.

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Havajská masáž - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Havajská masáž si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby. Dále si s sebou vezměte prostěradlo, malý a velký ručník na přikrytí. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd můžete využít restaurace v blízkosti učebny.

Přijďte na masérské kurzy v EduSpa Collge v dobré náladěPokud si s sebou na náš masérský kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Certifikát na masérský kurz Havajská masáž Lomi LomiMasérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Havajská masáž Lomi Lomi. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 


Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Havajská masáž Lomi Lomi

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).




Masérský kurz Havajská masáž - úspěšná praxe:

Všichni studenti kurzu Havajská masáž mají možnost si absolvovaný masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si tak např. po delší pauze osvěžit Vaše znalosti a zdokonalit se tak ještě více v technice havajské masáže. Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

      

 


Masérský kurz Havajská masáž - cena:

2 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, pomůcky a skripta

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

 


Masérský kurz - Havajská masáž ( Lomi Lomi ) - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.



Recommend this page