Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Masáž drahými kameny v Praze 12.- 13.11. Som absolvoval kurz... príjemná atmosféra, o ktorú sa postarala vynikajúca lektorka Eva, bola pre mňa zážitkom, kde som si oddýchol a pritom veľa sa naučil. Určite odporúčam a ďakujem.

Peter

 

Masáž drahými kameny byl pro mě zážitek. Děkuji paní Evě za to, že je tato masáž vůbec na světě - to je její zásluha, za naprosto erudovaný přednes a zcela" bezbolestné" učení. Je to úžasná žena, laskavá a se smyslem pro humor. Dovede nahlížet do duše a se svými schopnostmi a znalostmi se nevyvyšuje. Ještě jednou děkuji i všem přítomným za krásné 2 "tropické" dny.

Krásné léto přeje Marie

 

Ve dnech 6.6. a 7.6. jsem absolvovala úžasný kurz Masáž léčivými kameny. Obrovské a láskyplné srdce Evičky Juřenové spolu s její nebeskou trpělivostí vytvořilo dva krásné dny, kde jsem se naučila vše, co je potřeba k této krásné práci. Mockrát děkuji.

Monika

 

Dobrý den, ve dnech 6.6 - 7.6. jsem absolvovala kurz masáže drahými kameny. Byly to dva krásně strávené dny ve velmi milé společnosti, které mi hodně daly! Chci moc poděkovat lektorce Evičce za úžasný a vřelý přístup a všem tento kurz doporučuji!

Kateřina

 

Kurz masáže drahými kameny mě obohatil o další zkušenosti, znalosti a milé lidi. My pracovali, učili se a to vše s úsměvem a klidem. Děkuji lektorce Evičce za každičkou informaci.

Dana

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Evičce - lektorce za její kurz masáže drahými kameny, který jsem absolvovala dne 18.–19.10. Jste výjimečný člověk. Všem, kteří máte zájem, doporučuji, NEVÁHEJTE, ROZHODNĚ TO STÁLO ZA TO!!!!

Děkuji mockrát, Jiřina

 

Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Evičce za nádherný víkend, který jsem mohla prožít, díky jejímu vedení na kurzu masáže drahými kameny. Nádherné propojení účinku kamenů a masáže zaručuje úžasný zážitek.... Všem moc doporučuji :)

Andrea

 

Ahoj, 18.- 19.10. jsem se zúčastnila kurzu Masáž drahými kameny. Byl to ojedinělý zážitek od začátku až do konce. Super spojení masáže a energie z kamenů.. opravdu energetický, krásný víkend s fajn lidma pod vedením velice příjemné paní Evy, které tímto děkuji :-). Jsem ráda, že jsem tě mohla poznat :-)

Tereza

 

Ahoj všem, kdo se zajímáte o léčivé nerosty a jejich krásné účinky. Mám za sebou víkendový kurz masáž drahými kameny. Chci tímto velmi poděkovat paní Evičce, která je skvělá lektorka a Anděl v jednom. Prožila jsem s ní a s prima partou krásné dva dny, za které moc děkuji. Vřele všem doporučuji - pohlazení po duši i po těle.

S pozdravem Zuzka

 

Moc jsem se těšila na setkání s paní Evou, kurz masáže drahými kameny pod jejím vedením je něco jedinečného, nabíjejícího, proto všem doporučuji.

Jitka

 

Děkuji paní Evě, za krásné, ale náročné dva dny s drahými kameny v Hradci Králové. Na tento kurz jsem čekala tři roky, od prvopočátku, co jsem se stala studentem Vaší školy. Děkuji mockrát a doufám, že bude následovat další díl.

Zdraví Míša

 

Ahoj všem, mám za sebou kurz masáže drahými kameny a bylo to moc hezké a ač jsem úplný laik, tak jsem obdržela mnoho poznatků, které mohu rozvíjet dále. Vše podtržené milými lidmi a dobrou vílou paní Evou jako naším průvodcem. Doporučiji všem i kdyby jen pro radost.

Johana

 

 

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Masérský kurz - Masáž drahými kameny


Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

,,Dovol prosím Tvým kamenům, aby pohladily Tvé oko, otevřely srdce, harmonizovaly tělo a posílily Tvou intuici"

Drahé kameny od nepaměti lidi přitahují a fascinují je nejen tvarem a barevností, ale i něčím nepopsatelně magickým.  Přestože spadají do neživé přírody, vyzařují velice živou, silnou a zdraví prospěšnou energii.

Téměř ve všech starodávných kulturách byly drahé kameny využívány nejen k ozdobě, ale i při obřadech, k výrobě ochranných amuletů a k léčení.

Spojením energie drahých kamenů, masážních technik a doteku maséra, dochází k ozdravnému působení v široké  oblasti na úrovni tělesné i psychické.

 

Masáž drahými kameny Masáž drahými kameny Masáž drahými kameny

 

 

 

 

Masáž minerály vybroušenými do tvaru koule v součinnosti s rostlinnými esencemi ovlivňuje velmi intenzivně a hluboce celé fyzické tělo.

Odstraňuje blokády, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje imunitu. Příznivě působí také na duši a tím navozuje celkovou rovnováhu. Nelze také opomenout blahodárný účinek na ruce maséra.

 

Masáž drahými kameny - co se na kurzu naučíte:

 • Kameny v historii lidstva
 • Etika
 • Energie kamenů a její využití
 • Výběr kamenů
 • Očista kamenůMasáž drahými kameny
 • Spojení síly kamenů s energií rostlinných esencí
 • Účinky masáže
 • Základy anatomie
 • Indikace a kontraindikace masáže drahými kameny
 • Hygiena práce
 • Masážní techniky koulemi drahých kamenů


Masérský kurz Masáž drahými kameny - lektorka:

Kurzem Vás provede zkušená lektorka, paní

Mgr. Eva Juřenová

Je původní profesí pedagožka, nyní pracuje jako masérka ve vlastním studiu Duhová brána a v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MUDr. Z. Veldovou a psychoterapeutkou MUDr. Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace v hladině alfa. Životním krédem paní Evy je pokora, laskavost a zodpovědnost. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, zkušenosti s masážemi drahými kameny, přátelský a trpělivý přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 2 dny

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masáž drahými kameny - co si vzít s sebou

Na masérský kurz  si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, prostěradlo na přikrytí masážního stolu, ručník, psací potřeby. Přibalte si s sebou také svačinu. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací nedaleko učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Masáž drahými kameny. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

 

Masáž drahými kamenyMasáž drahými kameny - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Masáž drahými kameny, si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti.  Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření ,je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

 

Masérský kurz Masáž drahými kameny - cena:

2 900 Kč    

V ceně kurzu jsou skripta, veškeré materiály a pomůcky ke kurzu (drahé kameny)

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Masáž drahými kameny


Masérský kurz - Masáž drahými kameny - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page