Masérské kurzy

Jak získat slevu:

 

1. Včasná  platba

- Při platbě celé částky  30 dnů před zahájením kurzu nebo školení máte nárok na snížení základní ceny kurzu nebo školení o 200 Kč.

- Při platbě celé částky  30 dnů před zahájením přednášky máte nárok na snížení základní ceny přednášky o 100 Kč.

O  tuto částku (200 Kč nebo 100 Kč) si při splnění daných podmínek sami prosím ponižte Vaši platbu. Platební údaje Vám přijdou vždy po  přihlášení na Váš e-mail a do osobní karty.

 

2. Slevové kupóny

- Pro speciální akce vydáváme pro své stálé klienty slevové kupóny. O této slevě (částka, termín platnosti slevového kupónu, kód slevového kupónu) jste vždy informováni předem e-mailem.

Využijete-li tuto nabídku, zadáte kód slevového kupónu ve  své přihlášce na kurz (školení, přednášku) do pole "slevový kupón" v prvním kroku přihlášky. Poté postupujete dále v přihlašování. V posledním kroku přihlášky se Vám pak základní cena kurzu (školení, přednášky) o danou slevu poníží. Kód slevového kupónu zadávejte prosím pozorně, opište správně danou kombinaci písmen a čísel (rozlišujte malá či velká písmena a také písmeno O a číslo nula). Pokud jste kód zadali správně, vždy se v posledním kroku přihlášky ve Vašem formuláři zobrazí původní cena červeně přeškrtnutá a výsledná cena je pak o danou slevu nižší.

Slevový kupón je vždy jednorázový - použít ho tedy můžete pouze jednou! Na jeden kurz se dá použít pouze jeden slevový kupón. Při případném odhlášení z akce, u které jste v přihlášce už použili slevový kupón, není možné použít ten samý kód pro Vaše nové  přihlášení na jinou akci či jiný termín. Aby jste ale v tomto případě o slevu nepřišli, zavolejte nám - rádi Vám pošleme nový kód. Slevový kód nelze proplatit v hotovosti ani na něj vystavit vratku.

 

V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte.

Po-Čt:      9.00 - 17.00

Pá:            9.00 - 15.00

tel:        +420 222 743 311

mobil:   +420 608 983 377      

 


Recommend this page