Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Ahoj, nedávno jsem byla na moxování. U Milana jsem byla i na Tuine. Další člověk, za kterého jsem ráda ve svým životě. Nasměroval me na TČM, moc mě to baví. A v kombinaci s masážema to nemá chybu. Díky Milane.

Magdalena

 

Zdravím všechny :) Velice mě obohatil a příjemně naladil kurz moxování, školitel Milan zaslouží pochvalu za skvělý přístup a trpělivost, prostředí klidné a příjemné, znalosti už využívám na rodině a kolegyních( fyzio).

Lucka

 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanovi za kurz moxování v Brně 21.9. - profesionální, vstřícný, milý, trpělivý a individuální přístup! Jsem mile překvapená i nadšená...a už teď mám vybráno nejmíň pět dalších kurzů, kterých bych se moc ráda zúčastnila. Třeba mi bude štěstíčko přát a tyto kurzy budou probíhat i v Ostravě :-D nesmírně bych to přivítala z důvodu časového vytížení a cestování na větší vzdálenosti... Budu se těšit na příště a přeju spoustu dalších spokojených, nadšených a motivovaných účastníků Vašich seminářů!!!

Dáša

 

Děkuji Milanovi za moxování :-) jako vždy jsem byla nadšená čínskou technikou - začala jsem před 3-mi lety čínskou energetickou masáží a tato technika mě naprosto uchvátila - ráda si rozšiřuju možnosti a u Milana jsem už absolvovala vloni Tuinu I. ... teď moxování a ještě si určitě rozšířím obzor o baňkování a quaschu... taky jsem hned nato absolvovala Kinesiotaping I... už teď vím, že II. je moje taky... Kamil je super pohodář a šprýmař - podá látku tak skvěle, že to samo naskáče do hlavy, takže i laik se to skvěle naučí :-) přiznám se, že si stále vychutnávám taping na těle (dneska už je to třetí den, co mám tapy na sobě), pomáhá to skvěle a první večer jsem vážně přemýšlela, jestli se mám vysprchovat, abych si je nenamočila ... ale čistota zvítězila, nemůžu běhat ´smradlavá´:-) a tapy drží ... díky vám všem... zase příště ... brzy nashle

Michaela

 

Dobrý den, ve čtvrtek 17.3. jsem v Praze absolvovala kurz Moxování s lektorem Milanem Černým. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu za příjemný, otevřený a profesionální přístup. Těším se na další kurzy a panu Černému moc děkuji.

Ivana T. Pardubice

 

Děkujeme Milanovi za velmi zajímavý víkend strávený na kurzu Moxování,baňkování a GuaSha, za kvalitní a příjemný projev při výuce. Bylo to super a těšíme se na další kurzy.

Jirka a Romana

 

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvovala kurz Moxování, baňkování, gua sha u vaší společnosti. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektora Milana. Nikdy před tím bych nevěřila, kolik věcí se dá za dva dny stihnout naučit a zároveň udržet v kurzu úžasnou přátelskou a zábavnou atmosféru. Myslím, že nemluvím jen za sebe, když vyjadřuji maximální spokojenost s masérem Milanem co by lektorem. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. Asi je to jak droga, začneš u medu a pak nevíš kdy přestat, a lávové kameny tak též na 1. Je to super.

S pozdravem a přáním krásného upršeného dne. Romča. 

 

Dobrý den Milane, děkuji Vám za profesionálně, ale přitom přátelsky a lidsky vedený kurz. Naučila jsem se hodně nového a těším se na praktickou práci s baňkami, moxou i s destičkami kua-ša. Určitě se přihlásím i na další Vaše kurzy. Přeji Vám krásné dny a brzy na viděnou.

Jitka

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Masérský kurz - Moxování

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Moxování neboli požehování vzniklo v chladných, severních oblastech Číny, údajně jako alternativa akupunktury.

Při moxování prohříváme vybrané body, energetické dráhy nebo celé tělo bylinnou směsí (moxou). Vnitřní teplo účinně zlepšuje oběh krve a vitální energie.

Pravidelné moxování zvyšuje obranyschopnost organismu, doplňuje nedostatek energie a podle klasických čínských rukopisů podporuje dlouhověkost. 

Moxování patří mezi základní techniky klasické čínské medicíny a můžeme jej kombinovat s klasickou masáží nebo ještě lépe s čínskou masáží tuina.

 

Masérský kurz Moxování  - co se naučíte:

  • Jak použít techniku moxování k odstranění únavy a vyčerpání
  • Jak uvolnit svaly a klouby pomocí moxování
  • Jak jednoduše zjistit energetickou nerovnováhu v těle a jak ji znovu obnovit
  • Základní techniky práce s hořící moxou, doporučené sestavy bodů a meridiánů, moxování se solí nebo se zázvorem atd.
  • Vysvětlení nejčastějších pojmů, se kterými se můžete v tradiční čínské medicíně setkat (princip jin a jang, energie čchi, učení o pěti elementech wu sing, koncept párových vnitřních orgánů cang-fu atd.)
  • Hlavní energetické dráhy (meridiány), vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v moxování
  • Jak pečovat při masérské praxi o vlastní zdraví, vitalitu a psychickou pohodu

 

Přihlaste se na náš masérský kurz a naučte se využívat blahodárných účinků moxování k harmonizaci organismu a k předcházení nebo zmírňování tělesných potíží svých klientů. Léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už téměř pět tisíc let.

 

Kurz Moxování - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit veškeré pomůcky pro práci s technikami, které se naučíte.

 

 

Masérský kurz Moxování - lektor:

Kurz vede zkušený a kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, zabývá se tradičními postupy klasické čínské medicíny - čínskou masáží Tuina, moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

 

Moxování - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Moxování trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Moxování - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Moxování si prosím vezměte pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si také vzít svačinu. Oběd si můžete vybrat v restauraci nedaleko učebny.

Přibalíte-li si na náš masérský kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Moxování.

Certifikát Vám můžeme na požádání předem vystavit také v anglickém nebo německém jazyce (za poplatek).

 

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Moxování a tělové svíce

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

 

Kurz Moxování - garance úspěšnosti:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje masérský kurz Moxování, si může tento kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své teoretické znalosti i praktické dovednosti a garantovat si tak úspěšnou masérskou praxi.   Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Moxování - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 


Masérský kurz - Moxování - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page