Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Dne 19.1. jsem absolvovala kurz medová masáž a ušní svíce. Mohu jen chválit, bezvadný přístup, humor, prostě bezva. Doma jsem hned tuto masáž dělala dětem, manželovi a všichni byli spokojení. Jdu na další kurzy, protože je to u Vás fakt super!!!! :)

Iveta T.

 

Vážení, dnes jsem absolvovala kurz s panem Černým v HK - medová masáž. Během půl roku jsem měla možnost vyzkoušet 3 agentury a asi 10 kurzů. Musím vyslovit obrovskou poklonu a uznání p. Černému. Je to ten nejlepší lektor, kterého jsem zažila, jeho rozsáhlé vědomosti, zkušenosti a příklady z praxe ho řadí na první místo všech přednášejících. Šíří kolem sebe klid, pohodu, rád se podělí o své zkušenosti a pomáhá lidem. Je to lektor na pravém místě, škoda, že takových / všeobecně / není více. Využila jsem i jeho nabídky pomoci v nouzi po mailu, ihned reagoval, věnoval odpovědi hodně času a pomohl nám tak zbavit se zdravotních problémů. Je to úžasný odborník a dobrý člověk,
jiné agentury vám ho mohou jen závidět! Děkuji za kurz s ním.

Veronika

 

V pátek jsem se zúčastnila kurzu Medová detoxikační masáž, chtěla bych touto cestou poděkovat lektorovi, panu Ing. Milanu Černému MBA za pěkné a obsažné vedení kurzu. Přesto, že jsem byla trochu indisponovaná po přestálé chřipce, jsem ráda, že jsem se tohoto kurzu zúčastnila, protože mě přesvědčil, že přírodní medicína v šikovných rukách dokáže zázraky. Doufám, že to nebyl můj poslední kurz v režii EduSpa College. Přeji vám jen a jen spokojené frekventanty kurzů.

A.Veliká, Vysočina

 

Absolvoval jsem kurz Medové masáže v Brně a byl jsem velice spokojen. Mám za sebou několik kurzů s Robertem a proto jsem očekával opět vysokou úroveň. Milan byl na kurz dokonale připravený, atmosféra byla přátelská a inspirativní. Velice jsem obdivoval jeho hluboké znalosti a praktické zkušenosti o které se rád podělil. Děkuji nejen EduSpa, ale především Milanovi za úžasný kurzík.

Luboš - Přerov

 

Kurz Medová masáž mě přesvědčil, že med je opravdu všelék a dá se využívat na tisícero způsobů. Moc jsme se divili, když nám zčernalá medová hmota ukázala, kde jsou v těle bolístky a jak moc je potřeba naše tělíčka čistit a detoxikovat. Bylo to moc poučné, lektor i parta lidí byli prima (hodně jsme se nasmáli) a z kurzu jsem přišla domů spokojená a medově voňavá. Díky za hezký a smysluplný den

Martina Dubská

 

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Masérský kurz - Medová masáž a ušní svíce

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž vychází z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy podstatnou roli.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

Očistné ušní svíce patří mezi tradiční pomůcky přírodní medicíny a mohou pomoci nejen při některých zdravotních problémech uší, ale také například při rýmě, zánětu dutin nebo bolestech hlavy.

 

Masérský kurz Medová masáž a ušní svíce - co se naučíte:

 • Med jako lék - složení včelího medu, jeho použití a účinky v přírodní medicíně
 • Jaké má medová masáž fyzické a psychické účinky na organismus
 • Jak využívat preventivně detoxikaci organismu k posílení imuni
 • Jak pomoci při ztuhlých a bolavých kloubech
 • Jak zmírnit medovou masáží bolesti zad
 • Jak podpořit klienta při vyčerpání a únavě, v rekonvalescenci
 • Jak využít v masérské praxi reflexní zóny zad - Headovy zóny
 • Jak používat ušní svíce při bolestech ucha
 • Jak pomoci při chronické nebo akutní rýmě
 • Pozitivní vliv ušních svící při bolestech hlavy
 • Jak zařadit ušní svíce do relaxační sestavy
 • Výživa a zdraví- jak se stravovat při překyselení organismu

Medová detoxikační masáž s podporou ušních svící navozuje u klienta pocit fyzického i duševního zdraví, je kompletním ošetřením těla i duše a proto by rozhodně neměla chybět ve Vaší nabídce masáží.

 

Masérský kurz Medová masáž a ušní svíce - lektor:

Masérský kurz povede kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu medové masáže a technice ušních svící v teorii i praxi. Do výuky také promítá své bohaté zkušenosti z čínské medicíny, východního stravování, filosofie a životního stylu.  Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, znalosti alternativní medicíny, marketingu, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Medová masáž a ušní svíce - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Medová masáž a ušní svíce trvá 1 den.

Začátek je v 9.00, konec kolem 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 

Medová masáž a ušní svíce  - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Medová masáž a ušní svíce si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, blok na poznámky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte na svačinu (čaj + káva jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete objednat v restauraci blízko učebny.

Přibalíte-li si na náš kurz i úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem, po jehož získání můžete Medovou masáž a ušní svíce provozovat ve své masérské praxi. Rádi Vám jej vystavíme i v němčině nebo v angličtině, certifikát má mezinárodní platnost.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Medová masáž a ušní svíce

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Kurz Medová masáž  a ušní svíce - garance úspěšnosti:

Všichni studenti, kteří v EduSpa College absolvují masérský kurz Medová masáž a ušní svíce, mají možnost si kdykoliv tento masérský zopakovat zdarma. Můžete si např. po delší pauze osvěžit znovu své znalosti a dovednosti z teorie i praxe a garantovat tak svou úspěšnost.   Více informací

 

Masérský kurz Medová masáž a ušní svíce  - cena:

1 500 Kč

 

 


Masérský kurz - Medová masáž a ušní svíce - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page