Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

V pátek 11.11.2016 jsem se zúčastnila kurzu Lymfotapingu v Hradci Králové. Když jsem si pár dní před tím pročítala v referencích ty chvalozpěvy na Kamila a Zdeničku Štědrákovy, kteří kurz vedou, připadalo mi to trošku nevěrohodné, prostě, moc jsem to nebrala. Ale teď pokorně klopím uši :-) a chválím taky. Jsou to dva úžasní, sluníčkoví lidé, ze kterých jde tak pozitivní energie, že prozáří člověku celý den. A odborníci každým coulem. Mám za sebou studium na dosti různých institucích, ale tento kurz hodnotím z hlediska profesionality i lidského přístupu jednoznačně jako nejlepší. Vůbec se mi večer nechtělo domů. :-) Kamile a Zdeničko, moc se těším na prosincový Kineziotaping, ale hlavně na vás :-).

Eva

 

18.11.2015 jsem se v Olomouci zúčastnil kurzu lymfotapingu s Bc. Kamilem Štědrákem a jeho manželkou Zdeničkou. Jsem lékař a za svůj život mám na kontě velké množství různých kurzů, ale ty s Kamilem jsou bezpochyby tím nejlepším, co jsem kdy absolvoval. Perfektní přátelské prostředí, neskutečně vstřícný přístup, ochota, spousta kvalitních informací, ověřených postupů, praxe,... Jedním slovem vynikající! Jsem již na čtvrtém kurzu s Kamilem a pokaždé jsem nadšený. Doufám, že naplánuje další...

Petr

 

I čtvrté tejpování nemělo chybu, díky Kamilovi tejpuju jak o život. Perfektní kurz s neuvěřitelným "AHA" efektem.

Děkuji Petra

 

Dne 9.11. jsem se zúčastnil kurzu lymfotapingu. Zúčastnil jsem se předtím i Kineziotapingu I. a II. Kurzy s Kamilem Štědrákem a jeho paní nemají chybu, vřele všem, kdo má zájem pomáhat druhým, doporučuji.

Roman

 

Dne 9.11. jsem absolvovala kurz lymfotapingu pod vedením skvělého lektora Kamila Štědráka a jeho paní. Všem vřele doporučuji, skvělý lektor s úžasnými znalostmi. Velký dík.

Jana

 

Dne 31.7.2014 jsem se zúčastnila kurzu lymfotapingu. Děkuji Kamilovi a Zdeničce za spoustu nových zkušeností, dovedností, které jsem získala a za jejich přátelský přístup.

Alena

 

Včera, 30.5.2014 jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu Lymfotaping, byla jsem z něho nadšená. Technika je velmi jednoduchá a účinná. Moc děkuji Kamilovi a paní Zdeňce za jejich skvělý přístup a ochotu!!

Romana, Brno

 

Děkuji Kamilovi za skvělé kurzy: Kineziotaping I. a II. Jeho srdečný a trpělivý přístup a mnoho užitečných a praktických informací mě přivedly po čase i na jeho další kurz Lymfotaping. Jela jsem do Plzně natěšená, co nového nás Kamil naučí. A odjížděla jsem opět nadšená. Kinezio i Lymfotaping jsou úžasné, účinné metody a Kamil je skvělý učitel. Kamile, děkuji a přeji mnoho spokojených žáčků.

Hanka z Aše

 

17.,18. a 19.7. jsem absolvoval pokračovací kurzy kineziotapingu v Českých Budějovicích. Kamil Štědrák je na mimořádně vysoké úrovni lidské, odborné i metodické. Čas strávený na takovém semináři je dobrou investicí.

Kamile, díky. JZ

 

Dobrý den, účastnila jsem se kineziotapingu 1, 2 a lymfotapingu pod vedením Kamila, který má skvělý přístup ke všem studentům. Nejsem masérka a přesto jsem si z každého kurzu odnesla spoustu dovedností. Mám z toho velikou radost a metoda je velice účinná. Děkuji Kamilovi a celé EduSpě za možnost rozšířit si své znalosti.

S pozdravem Žaneta

 

V pátek 19.4 jsem absolvovala v HK kurz Lymfotaping. Byl to opět velmi příjemně strávený den. Kamil nezklamal, je to vyjímečný člověk, jako ostatně všichni v Eduspě. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů do další práce.

Věra S.

 

V neděli 14.4.2013 jsem absolvovala kurz Lymfotaping a byl opět skvělý. Rozšířila jsem si vědomosti z kurzu Kineziotaping I. a už se těším na Kineziotaping II. Nejsem profesionální masér ani fyzioterapeut, absolvovala jsem pouze školení funkční anatomie, potřebné pro absolvování lektorského kurzu pilates, přesto znalosti získané v kurzech úspěšně aplikuji na svých známých a okruh klientů se zvolna rozšiřuje. Kamile, díky.

Eva

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Kamilovi za skvělý kurz lymfotapingu, který jsem absolvovala v něděli 14.4 v Brně. Ačkoli jsem tejp držela poprvé v ruce, po absolvování kurzu se této techniky nebojím a věřím, že pomohu mnoha lidem. Už jsem začala.

Zita

 

Kurz lymfotapingu jsem absolvovala dne 2.12.2012. Pod vedením Kamila, který má velmi lidský a zároveň i profesionální přístup, bylo toto školení velkým zážitkem a přínosem. Doporučuji všem, kteří by chtěli touto technikou v budoucnu pomáhat lidem. Ještě jednou moc díky Kamilovi a těším se na další kurz.

Marcela

 

2.12.2012 jsem absolvovala kurz lymfotapingu, shrnu to jedním slovem - úžasné!!!! Byla jsem nadšená!! Kamil je výborný lektor, vše dokáže vysvětlit srozumitelně a jasně, má můj obdiv a velké díky, byla to velmi příjemě strávená adventní neděle!!

Jitka

 

Chtěla bych poděkovat Kamilovi za velmi poučné kurzy kineziotapingu 1,2 a lymfotapingu. Příjemná atmosféra.

Děkuji Katka

 

Absolvovala jsem v neděli 28.10. kurz Lymfotaping s Kamilem Štědrákem. Kamil je vynikající lektor a přeji mu i celé EduSpě mnoho úspěchů.

Ivana T. Pardubice

 

28.10.2012 jsem absolvovala kurz Lymfotaping s Kamilem, opět jedním slovem SUPER. Díky za nádherný kurz.

Monika P.

 

Zdravím a děkuji za krásné kurzy z 13-15/9 v Praze lymfotaping+kineziotaping 1+2 s Kamilem. Získala jsem hromadu velice užitečných informací ve velice příjemné společnosti. Děkuji za to že jsi Kamile :-).

Stáňa

 

Chtěl bych touto cestou poděkovat Kamilovi za skvěle vedený kurz Lymfotapingu, na kterém jsem měl tu čest se dne 14.9.2012 v Praze zúčastnit. Ať už někdo před kurzem držel v ruce kineziotape či nikoliv, tenhle kurz prostě nesmí vynechat! Úžasná atmosféra, množství předaných zkušeností a dokonale propracovaná technika. Jen těžko by si člověk mohl přát víc... :) Kamile, Tvé zkušenosti z vlastní praxe jsou jedinečné! Moc děkuji!

Petr, Plzeň

 

Kurz Lymfotaping v pátek 14.9. byl naprosto úžasný! Nadchla jsem se pro tuto techniku a jdu se přihlásit na Kineziotaping I a II. Kamile byl jsi skvělej! Jsi přesně lektor, který umí předat vše tak, aby to pochopil naprosto každý, to je velký dar! Díky za vstřícnost a ochotu s čímkoliv poradit a ukázat. Těším se moc na další kurz s Tebou.

Jarmila

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Lymfotaping


Lymfotaping je speciální technika, která dlouhodobě podporuje lymfatický systém.

Urychluje regeneraci a rehabilitaci po úrazech, operacích, odstraňuje lymfatické otoky. Podporuje imunitní systém a má nenahraditelný relaxační i kosmetický účinek. V neposlední řadě působí také analgeticky, čehož lze s úspěchem využít při některých akutních i chronických bolestivých stavech.

Lymfotaping využívá jako funkční prostředek pružnou kinezio pásku, která při správném nalepení podporuje krevní oběh a lymfatický systém. Po celou dobu aplikace probíhá v místě nalepení i v okolí jemná lymfodrenáž, zvýšené prokrvení a aktivace analgetického systému.

Účinek této techniky je vzhledem k její jednoduchosti naprosto nedostižný. Její neinvazní podstata zaručuje pro klienty bezpečnost a nízkou zátěž.

   

 

Lymfotaping je velice vhodný jako hlavní i doplňkový prostředek k vašim technikám, který rozšíří a zdokonalí v mnoha ohledech vaše možnosti v regeneraci i rehabilitaci.

Pro tento kurz není nutné absolvovat Kineziotaping I., II.

 

Masérský kurz Lymfotaping - co se naučíte:

 • teorii a základy lymfotapingu
 • teorii a základy kineziotapingu
 • jak lepit přesné lymfatické tejpy
 • jak vytvořit bypasy např. po operaci lymfatických uzlin
 • jak tejpovat jizvy a fibrózy
 • jak odstranit otoky v obličeji
 • jak podpořit imunitu pomocí tejpů
 • jak odstranit akutní otoky např. po úrazech
 • jak ostranit dlouhodobé lymfatické otoky
 • jak kombinovat lymfo a kineziotaping

Kurz Lymfotaping je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tejpovat různé případy z praxe. 


Masérský kurz Lymfotaping  - lektor:

 

Kurz Lymfotapingu povede praktik a kvalifikovaný lektor :

Bc. Kamil Štědrák

Je propagátorem nového pohledu v regeneraci a zaměřuje se na propojení mysli a těla, které dlouhodobě úspěšně praktikuje ve svém studiu v Mariánských Lázních. Klade důraz na pozitivní přístup k životu a světu jako nezbytnou součást všech ozdravných procesů. Profesionálně se zabývá integrací regeneračních, alternativních i energetických technik do běžného života každého člověka.


 Lymfotaping - produkty:

 

Na kurzu si můžete pro vaši další praxi zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX i speciální nůžky pro jejich přesné zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

Masérský kurz Lymfotaping trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Lymfotaping - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu).  Oběd si můžete objednat v některé z mnoha restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem o absolvování kurzu Lymfotaping. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej na požádání vystavíme v němčině či v angličtině.

 Masérský kurz Lymfotaping - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz lymfotapingu, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.

Více informací

 

 

Masérský kurz Lymfotaping - cena:

 1 900 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

 


Lymfotaping - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Praha

Brno

Hradec Králové

České Budějovice

 • 23.8. - 23.8.2018 - Čtvrtek-Čtvrtek (09:00 - 17:00)       Obsazeno

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page