Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Děkuji moc Kamilovi a Zdeničce za úžasné kurzy Kineziotaping I a Kineziotaping korekce. Profesionální kurz s lidským přístupem a ochotou podělit se o zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí. Velmi doporučuji každému kdo se zabývá prací s lidským tělem. Tejpy dokáží úžasné věci a měl by je znát každý v oboru. Těším se na pokračování v dalších kurzech tejpování a ještě jednou díky.

Radek

 

7.4.-8.4.2018 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích pod vedením Kamila a Zdeničky. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup Kamila a Zdeňky. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

Kurz "Kineziotaping" byl vynikající. Zúčastnila jsem se v říjnu první části, v prosinci druhé. Oboje bylo velkým přínosem. Kamil a Zdenička jsou vynikající lektoři. Moc děkuji.

Dana

 

2.12.2017 jsme v Plzni absolvovali kurz kineziotaping I. Nade vší spokojenost. Perfektní lektoři Kamil a Zdenička. Vše dokonale předvedli a vysvětlili. Ochota a přístup super. Chystáme se ještě na kurz kineziotaping II a rozhodně se budeme hlásit k těmto dvěma. Naprostá profesionalita a pro nás úžasná zkušenost jak po praktické, tak po teoretické stránce.

Pepa a Oldřiška

 

Byla jsem na Kineziotapingu I a vůbec si to nemůžu vynachválit. Není vůbec čeho se bát. Lektoři jsou velmi příjemní a ochotní. Další kurzy budu absolvovat jedině ve spolupráci s EduSpa College!

Andrea

 

Absolvovala som kurz Kineziotejpingu I., v Prahe, v septembri 2017 u Kamila a Zdeničky, ktorý prebehal v priateľskej, uvoľnenej atmosfére s vysokou odbornou a profesionálnou úrovňou. Bola možnosť konzultácie a riešenia konkrétnych prípadov, kde sa už teraz vidieť pozitívny prínos danej terapie. Ako lekár dane techniky som začala aplikovať vo svojej praxi síce len krátko, avšak s pozitívnym ohlasom u daných pacientov. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na pokračovanie.

Marianna, Košice

 

Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.

Viktorie

 

Dne 1.a 2.4. jsem absolvovala v Českých Budějovicích kurzy Kineziotaping I. a II. s Kamilem a Zdeničkou a chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou se nám celý kurz neúnavně věnovali, a také za mnoho cenných rad i zkušeností a příkladů z praxe. Jsou to skuteční profesionálové a navíc velmi pozitivní lidé. Vřele doporučuji a těším se na další tejpovací setkání s nimi, jen je škoda, že se Lymfotaping a Kinezio-korekce nekonají také v Českých Budějovicíh.

Zuzana

 

7.4. jsem navštívila kurz Kineziotaping I., a byla jsem naprosto nadšená! Základem byl skvělý lektor Kamil a s ním i Zdenička, kteří vše skvěle vysvětlili a pohotově zodpověděli i ty nejzvědavější dotazy :) Vše jsme si hned prakticky ve dvojicích vyzkoušeli, celý den panovala příjemná nálada a atmosféra, že mě až mrzelo, že celý kurz tak rychle utekl. Už se těším na dvojku! :)

Veronika

 

Dobrý den, tento víkend jsem se zúčastnila vašeho kurzu Kineziotapingu v Českých Budějovicích. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Zdeničce a Kamilovi za vyčerpávající informace o základech tapingu a ještě nad rámec svých "povinností" nám neúnavně odpovídali na naše dotazy. Jen je nám líto, že Kineziotaping III. a IV. se nekonají u nás. Vřele doporučuji všem, kdo má zájem se naučit něco nového.

Hanka

 

Dne 1.4. a 2.4. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. s Kamilem a Zdeničkou. Oběma jim hrozně moc děkuji za mnoho informací, profesionální přístup a za skvělou náladu, která panovala mezi všemi účastníky kurzu. Všem doporučuji a doufám, že se otevře pokračování (korekce, lymfotaping) v ČB a zase se setkáme :)

Aneta

 

O víkendu 25.2. 26.2. jsem absolvovala velmi užitečný kurz Kineziotaping I. a II. s báječnými lektory Zdeničkou a Kamilem Štědrákovými. Moc jim za vše děkuji. Hlavně za jejich přístup, velkou spoustu užitečných rad a informací a hlavně zkušeností k nezaplacení. Možnost konzultace jakýchkoliv dotazů v další naší praxi je velký bonus a za to jim vřelý dík. Mějte se krásně Zdeničko a Kamile a děkuji EduSpa za skvěle vedené kurzy na vysoké profesinální úrovni. Všem určitě doporučuji a těším se na další kurzy.

Klára

 

Absolvovala jsem všechny kurzy KINEZIOTAPINGU a chtěla bych touto cestou poděkovat Kamilovi a Zdeničce především za vstřícný a naprosto profesionální přístup a předané znalosti. V mé terapeutické praxi je Kineziotaping obrovský posun v pomoci klientům! Mohu jen doporučit!

Iveta

 

Kurz Kineziotaping I. a II. (12.-13.11. Hradec Králové) byl naprosto perfektní, Kamil a Zdena jsou prostě skvělí lektoři, moc se nám všem věnovali. Již se těším na další pokračování učení s nimi.

Děkuji, Blanka Karp.

 

Dobrý den, 5. - 6.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., II., moc děkuji za příjemný zážitek. Kamil i Zdenička jsou opravdu profesionálové a celý kurz je vedený k věci. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Kurz se mi moc líbil a byl velmi přínosný.

Marcela

 

Dne 5.11.2016 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a chtěla bych tímto poděkovat Kamilovi, Zdeničce a celé partě fajn lidí za dobře využitý čas. Kurz byl velice odborně vedený i praktická část neměla chybu. Moc se těším na Kineziotaping II. pod vedením těchto dvou fajn lidí. Ještě jednou díky.

Katka

 

O víkendu 5.-6.11.2016 jsem se zúčastnila Kineziotapingu I. a II. a chtěla bych tímto poděkovat Kamilovi a Zdeničce za velmi pěkný kurz. Ještě jsem nezažila kurz, kde by lektor ochotně pustil spousty informací, reagoval vždy na danou otázku a vedl kurz ve velmi pozitivní náladě. Děkuji za vysokou odbornost. Těším se na další kurz pod vedením Kamila a Zdeničky.

Hanka

 

Velmi děkuji Kamilovi a jeho ženě Zdeničce za profesionální, odborný a milý přístup. Oceňuji především Kamilovu ochotu podělit se s námi se svými pozitivními i negativními zkušenostmi z tejpování, předání svých zkušeností a hlavně za vysokou odbornost. Děkuji i týmu EduSpa za profi komunikaci a organizaci. Děkuji a těším se na další kurzy.

Petra

 

5.8.2016 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a jsem nadšená. Přednášející Kamil s manželkou Zdeničkou jsou skvělí. Úroveň kurzu je špičková, atmosféra byla příjemná, už se těším na II.stupeň. Všem doporučuju!

Anna S.

 

Včera (17.7.2016) jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Olomouci a chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat oběma lektorům - Kamilovi i Zdeně. Byli jste naprosto úžasní :) Děkuji za cenné informace a za skvělou atmosféru během celého kurzu! Už teď se moc těším na Kineziotaping II. a korekce :)

Klára

 

27.5.2016 jsem absolvovala kurz Kinesiotapig I. Z kurzu jsem nadšená a přihlásím se na další. Cvičné tejpy, které jsme si na kurzu vzájemně nalepili, mně až zázračně pomáhají od bolestí zad. Hned druhý den po kurzu jsem zatejpovala záda manželovi a také si chválí. Touto cestou děkuji Kamilovi a Zdeničce za odborné vedení, ochotu a vstřícný přístup ke všem účastníkům kurzu. Doporučuji všem.

Majka

 

Páteční Kinesiotaping I.- budu opakovat, co již bylo psáno - Kamil vynikající profesionál a trpělivý lektor. Výborný kurz, již se hlásím na dvojku.

Jana

 

Ahoj všem příznivcům masáží. Touto cestou chci poděkovat Kamilovi a Zdeničce za vynikající školení Kineziotapingu I. v HK. Váš skvělý profesionální přístup a energický výklad mě nesmírně obohatil a dal mě nový impulz ke vzdělávání se. Ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další kurz. Všem, kteří na sobě chcete pracovat, doporučuji navštivte tuto školu :-))

Večernice

 

Absolvovala jsem Kineziotaping I.,II v dubnu 2016. Skvělý přístup přednášejích Kamila a Zdeničky, mají můj obdiv, opravdu výborný kurz :)

Pavla

 

Kineziotaping I. II., absolvovala jsem v dubnu tohoto roku. Výborní přednášející Kamil a Zdenička. Mohu jen doporučit.

Šárka

 

Ve čtvrtek a pátek jsem absolvovala Kineziotaping I. a II. pod vedením profesionálů a bezva lidí Kamila a jeho ženy Zdeničky. Musím říct, že to byly 2 dny plné zážitků a nových vědomostí. Sama na sobě jsem hned první den zjistila, jak kineziotaping funguje. Po nalepení tejpů na několik roků špatně pohyblivé rameno, jsem 95% zlepšení cítila již večer téhož dne a teď, po dalším jednom dni ani nevím, že jsem rameno celých 6 let měla bolavé. Kamile a Zdeničko, mnohokrát vám oběma ještě jednou za vše, co děláte, děkuji.

Eva

 

12.3. jsem absolvovala kurz kineziotejpingu s Kamilem a Zdeničkou. Tímto chci moc poděkovat za spoustu předaných informací a jejich přístup. Už se těším na další kurzíky.

Leona

 

Chtěla bych moc poděkovat Kamilu Štědrákovi a Zdeničce za naprosto úžasný kurz kineziotejpingu konaný 12.3. v Praze. Naprosto předčil mé očekávání. Super. Těším se na další.

Ivana

 

Děkuji za vynikající kurz kineziotaping I. Skvělí lektoři, výborná atmosféra. Už teď se těším v dubnu na kineziotaping II.

Věrka

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Kamilovi a jeho ženě Zdeničce za odborně vedené kurzy kineziotaping I,II a za jejich trpělivost s námi studenty, protože jejich zručnost při práci musíme teprve získat procvičováním v praxi. Za sebe musím říct, že barevné pásky fungují a jsou báječným pokračovacím prostředkem po masáži. Dělají práci za maséra ještě dlouho po ní, už u klienta doma. Pomocí "tejpů"se mi podařilo u dcery odstranit úpornou bolest ucha. Souvislost to mělo s krční páteří, potvrzeno odborným lékařem. Velké díky.

Lenka, Hradec Králové

 

Ahoj, absolvovala jsem 10. a 11.12. kurz kineziotaping 1 a 2 a jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji Zdeničce a Kamilovi, jsou to úžasní lidé a bylo mi na kurzech moc dobře. Vše perfektně vysvětlili a poradili. Moc jim děkuji a kurzy vřele doporučuji.

Lucka K.

 

Chtěla bych poděkovat Kamilovi a Zdeničce za jejich kurzy kineziotapingu v Plzni. Mají úžasnou trpělivost a jsou velmi vstřícní.

Iveta

 

Absolvovala jsem kurz kineziotapingu v Olomouci s p. Štědrákem a moc mě oslovil. Velice výstižný výklad z teorie i hodně praxe za málo času. Určitě bych se účastnila dalších částí.

Erika

 

Právě jsem se zúčastila 2 kurzů kineziotapingu v Olomouci s Kamilem Štědrákem a Zdeničkou. Výborný přístup, neskutečné množství informací během pár hodin. Odborný přístup a výborná nálada a ochota vše vysvětlit během celého dne. Určitě ještě nějaký kurz využiji.

Gabriela

 

5.11.2015 jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a díky Kamilovi a Zdeňce... bylo to super, těším se na II., na kterou jsem už přihlášená.

Eva

 

Dobry den. So sestrou sme absolvovali kurzy Kinesiotaping 1 a 2, v Brne 4-5.9.2015. Kurzy boli uzasne, mame z nich vela pozitivnych zazitkov a hlavne nas vela naucili. Tymto sa chcem podakovat Kamilovi-skvelemu lektorovi, ktory da zo seba na svojich hodinach vsetko a tak tiez aj jeho zene Zdenke, ktora je tiez uzasna. Tento kurz odporucam vsetkym...

Tatiana

 

Ahoj, děkuji Kamilovi za perfektní kurz Kineziotaping I. v Brně. Bylo to parádní a moc mi to dalo. Těším se na příští kurz v listopadu.

Klára

 

Kurz Kineziotaping I. jsem absolvovala 14.8.2015 v učebně v Plzni. I přes úmorné vedro naše vyučující Kamila a jeho manželku Zdeničku neopouštěla dobrá nálada. Sešla se nás dobrá parta studentů v krásném prostředí kousku staré Plzně uprostřed sídliště. Reference o Kamilovi a jeho zapálení pro kineziotaping vůbec nepřeháněly - je prostě úžasný! Tejpovala jsem zatím jen manžela a jednu klientku, doufám, že další na sebe nenechají dlouho čekat. Už se těším na Kineziotaping II. v listopadu, Kamile!!!

Věra

 

Hodnocení kurzu Kineziotaping I. ze dne 15.8. v Praze - spokojená a uděluji pochvalu.

Milena

 

Dobrý den, zúčastnil jsem se kurzu kineziotapingu I, II (srpen 2015) a můžu tento kurz vřele doporučit, protože profesionální a lidský přístup Kamila a jeho manželky Zdeničky byl naprosto vynikající. Moc Vám děkuji a těším se na další kurzy.

Pavel K.

 

Dobrý den, ráda bych Vám tímto poděkovala za krásný a přínosný kurz Kineziotaping I. Už se chystám na pokračování kurzu, protože to bylo skvělé. Bála jsem se, že celý den nevydržím dávat pozor a nakonec mě to tak bavilo, že mi to velice rychle uteklo a dokonce jsem se s dotazy ještě zdržela nad rámec hodiny. Bylo to super a už se těším na příště. Jen tak dál!

Aneta

 

Dobrý den, mám za sebou úžasný kurz Kineziotaping I. a nemůžu se dočkat dalšího! Kurz pod vedením Kamila a Zdeničky, byl pro mne velmi inspirující a předčil mé očekávání. Velmi oceňuji příjemný a profesionální přístup Kamila i Zdeničky a krásnou energii, kterou nám během kurzu vytvořili!

Vladimíra

 

11.3.2015 jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. s Kamilem Štědrákem a byla jsem moc a moc spokojená. Celý den byl v naprosté pohodě a vstřícnosti, Kamil neváhal protáhnout čas o naše dotazy. Profesně jednička. Určitě absolvuji další navazující kurzy. Mohu jen a pouze doporučit.

Světlana

 

Ráda bych poděkovala za kurz Kineziotapingu I. s Kamilem a jeho ženou Zdeničkou. Z kurzu jsem nadšená a děkuji za vstřícnost a ochotu.

Veronika

 

Obrovské poděkování Kamilovi a Zdeničce za kurz Kineziotaping I. Kurzu jsem se zúčastnila v Brně, 12.2.2015. Naučili jsme se v příjemné atmosféře zvládat tuto techniku. Den utekl jako voda a díky našim dotazům a ochotě školitelů jsme se večer jen velmi těžce loučili. Z mého tejpování mám jen pozitivní ohlasy a oběma moc děkuji i za své klienty.

Iva

 

Děkujeme Kamilovi a Zdeňce za úžasný kurz Kineziotaping I. 7/2 2015 v Plzni. Bylo to super a těšíme se opět na další.

Vlaďka, Mína a Irča z Chebu

 

Dobrý den, 15.1 jsem absolovoval kurz Kineziotaping I. a byl jsem velice spokojen, profesionální přístup a pohodoví lidé. Vřele doporučuji !!!!!

Pavel

 

Dobrý den, ráda bych na těchto stránkách zveřejnila velké poděkování Kamilu Štědrákovi a jeho skvělé ženě Zdeničce za jejich vysoce odborné a kvalifikované znalosti týkající se kineziotapingu a lymfotapingu, které jsem u Vás absolvovala /kromě jiných skvělých kurzů/. Chtěla bych touto cestou poděkovat za vyčerpávající informace a zkušenosti, které nám s ochotou a láskou předal s tím, že kdykoliv se můžeme kontaktovat a řešit konkrétní problém, pokud si nejsme zcela jistí provedením dané techniky. Velké díky - techniku ve své praxi uplatňuji s pozitivními výsledky.

Jana

 

Děkuji Kamilovi za skvělé vedení kurzu Kineziotaping I. V této masérské škole jsem absolvovala již více kurzů a ještě se mi nestalo, že bych nebyla spokojená a nadšená. Jen tak dál, všem lektorům děkuji a celé škole přeji vydařený start do nového roku a mnoho stejně spokojených studentů!

Hana

 

Absolvoval jsem kurz Kinezitaping I.a II. Kurz byl skvělý a velmi dobře vedený v podání Kamila a Zdeňky. Kurz všem vřele doporučuji.

Štěpán

 

Kineziotaping I. - kurz profesionálně veden, příjemně, velmi pozitivní hodnocení, doporučuji.

Ondrová

 

Chci moc poděkovat Kamilovi a Zdeničce za kurz Kineziotaping I., II. Dalo mi to hodně do praxe a těším se na další připravované kurzy. Jste výborní, jen tak dál.

Jana

 

Absolvovala jsem o tomto víkendu dne 15.-16.11. kurz Kinezitaping I.a II. Touto cestou bych chtěla poděkovat za sebe i mou kolegyni za skvělý kurz Kamilovi a Zdeňce Š. za úžasný přístup, skvělou pohodu a spoustu skvělých rad při tejpování. Už nyní se těším na další kurz s Vámi. Lymgotaping nevynecháme. Děkuju a všem vřele doporučuji.

Věra

 

Ahojky všem, co máte zájem o nějaký ten kurzík a chcete se dostat o kousíček dál. Kurz Kineziotaping pod vedením Kamila a Zdeničky byl fantastický. Velké DÍK i za to, že nám nic neodpustili a bedlivě sledovali a opravovali naši práci. Moc se těším, že se opět setkáme na nějakém tom kurzíku v EduSpa.

Petra

 

Děkuji za velice ,,výživný,, kurz Kineziotaping I. a II. Náročné, ale opravdu profesionální a přístup Zdeničky a Kamila přímo příkladný. Díky Vám a těším se na další...

Vašíčková J.

 

Děkuji za kurz kineziotapingu I. a II. s Kamilem a Zdeničkou, velice profesionální a empatický přístup, přeji hodně takto spokojených účastníků.

Lucie

 

Dobrý den. 15.8. a 16.8. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Chtěla bych moc poděkovat Kamilovi a Zdeničce za úžasný přístup a vyčerpávající předávání zkušeností. Byl to pro mě velký zážitek. Moc děkuji.

Helča

 

Dne 10.8.2014 jsem měla tu možnost zdarma si zopakovat kurz Kineziotapingu I., absolvovala jsem letos i Kineziotaping II. Pracuji jako Fyzioterapeut a jsem velice ráda a moc děkuji Kamilovi i Zdeničce, že jsem se mohla zúčastnit, bylo skvělé si vše zopakovat a ujasnit. Přeji lektorům hodně zdraví a dalších úspěchů.

S pozdravem Monika, Ostrava

 

Děkuji Ti Kamile za bezva kurz Kineziotapingu I. dne 23.7. Hodně jsem se naučila a už se nemohu dočkat dalšího kurzu, na který jsem již přihlášená.

Zdenka

 

Dobrý deň, absolvovala som 23.7.2014 kurz Kineziotaping I., nebudem to opisovať zdľhavo, bol fantastický, naučila som sa veľa a ďakujem Kamilovi za skvelú výučbu :-)

Doda

 

Kineziotaping I. byl super, ujasnila jsem si protichůdné dřívější informace, už se těším na II., díky Kamile a Zdeni.

Šárka

 

Děkuji velice za skvělé kurzy kineziotaping I a II (31.5. a 1.6.2014) v Hradci Králové. Bylo to super, Kamil byl jednička. Už se těším na další kurz.

Lenka, Choceň

 

V pondělí 26.5.2014 jsem absolvovala kurz kineziotaping I v Olomouci. Jsem nadšená a nesmírně spokojená! Kamil byl vynikající, mnoho jsem se naučila a velice mě to bavilo! Všem jen doporučuji!

Veronika

 

Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala za úžasný pondělní kurz kineziotapingu v Olomouci. Průběh kurzu byl super a přístup lektorů ... super :-) Děkuji Kamilovi a Zdeničce. Určitě přijdu na další kurz.

Marta

 

Děkuji touto cestou za brněnský kurz kineziotapingu. Velice profesionální a vstřícní lektoři jen podpořili chuť se v této oblasti dále vzdělávat. Děkuji :-) 

Mirka

 

Ahoj, tady Romana. Dne 18.4. jsem se zúčastnila kurzu kineziotapingu v Plzni. Kurz se mi velice líbil, byl zajímavý, hlavně stručný pro všechny - bez cizích slov. I přes to, že nás bylo hodně, se nám Kamil s manželkou věnovali, jak to šlo nejlépe. Moc děkuji

 

Ahoj, dnes jsem absolvovala kurz s Kamilem - kineziotaping. Musím ho velmi pochválit, je trpělivý, milý a vstřícný. Děkuji za jeho ochotu podělit se o zkušenosti a rady, jsou k nezaplacení. Díky, díky, Kamil je velký pašák.

Dáša

 

5.-6.dubna byl pro mě jeden z úžasně prožitých víkendů, protože jsem byla opět, více než po půl roce, ve škole EduSpa College a účastnila se kurzu Kineziotaping I.a II. A jak pravil vynikající lektor Kamil, z nás, masérů, se stali tejpaři, měl určitě pravdu. Celý týden tejpuju a zase tejpuju! Každý klient, který ke mně přišel na masáž nebo na Dornovku, odešel otejpovaný. Že sami hned druhý den volají, jak se jim ulevilo od bolesti nebo oteklých kolen, mě opravdu mile překvapilo. A za to, co jsem se minulý víkend naučila a tím rozšířila své znalosti, vděčím týmu EduSpa a především Tobě, Kamile. Těším se na Lymfotaping a další Tvé kurzy. Ještě jednou velký dík!

Dana K. Hlinsko

 

Děkuji Kamilovi za příjemný a velmi obohacující kurzy kineziotapingu I. i II.(6.4.2014). Vřele všem doporučuji. Po tomto kurzu si člověk uvědomí, že ne na všechno potřebujeme léky a skalpel. Byla jsem velice spokojena a těším se na Trigger pointy!!!!

Kristina B.

 

Dobrý den, v sobotu 5.4. jsem s vnučkou absolvovala v Praze kurz Kineziotaping I. Byly jsme obě nadšené, Kamil je úžasný a hlavně trpělivý. Vždy nám - i laikům - ochotně vše vysvětlil. Děkuji i Zdeňce a Terezce, velká spokojenost - už uvažujeme o pokračování. Přeji krásné pohodové dny.

Jiřina

 

Dobrý den, 16.3.2014 jsem absolvovala v Brně kurz Kineziotaping I. pod taktovkou Kamila. Byla jsem velmi mile překvapená, protože Kamil je nejen velký odborník, ale také umí svým kvalifikovaným přednesem plně zaujmout. Jsem masérka a kurzů z oboru jsem absolvovala hodně. Mohu říct, že ještě nikdy jsem takto plně spokojená nebyla. Již se těším na pokračovací kurz II. v EduSpa. Děkuji.

Marcela Svobodová

 

Krásný dobrý den, minulý týden jsem byla na kurzech Kineziotaping I. a II., Kamil je výborný lektor, s jeho neustálým úsměvem na rtech a neskutečnou trpělivostí je radost se učit novým věcem. Děkuji Evě Juřenové za příjemné vyplutí do masérských vod a EduSpa College za vynikající lektory a báječné kurzy, které nabízejí. Těším se na další kurzy, které mám před sebou. Přeji mnoho spokojených studentů.

Iva Mrňáková ml.

 

O víkendu (18.1.2014) jsme se s kolegy zúčastnili kurzu Kineziotaping I., úžasné a poučné ...

Vlasta

 

Pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem ve dnech 7.12. a 8.12. 2013 se svou kolegyní Evou kurz Kineziotaping I., II. Byly jsme obě nadšené. Kamil, tím, jak je sám zapaléný pro věc, se nám snažil předat maximum, co se dalo ve dvou dnech zvládnout. Kromě praktických ukázek, které jsme měly možnost vyzkoušet, měl Kamil spoustu fotografických materiálů k další inspiraci při tejpování. Můžu všem tento kurz doporučit, protože Kamil uměl doporučit tejp na každý individuální problém, který potřebovali kolegové z kurzu zodpovědět. Kamile děkuji, Tvůj kurz je velký přínos pro naše pacienty i rodiny.

Dáša, Kroměříž

 

Absolvovala jsem u Kamila všechny kurzy tapingu a byla jsem vždy nadšená jeho profesionálním i lidským přístupem a skvělou atmosférou kurzů. Díky moc a vřele doporučuji!

Anna

 

Dne 21.-22.11.2013 jsem absolvovala Kineziotaping I.,II. Moc mě to zaujalo, profesionální přístup, příjemná atmosféra. Vřele doporučuji. Chystám se na pokračování.

Díky Dáša

 

Děkuji Kamilovi za skvělé kurzy: Kineziotaping I. a II. Jeho srdečný a trpělivý přístup a mnoho užitečných a praktických informací mě přivedly po čase i na jeho další kurz Lymfotaping. Jela jsem do Plzně natěšená, co nového nás Kamil naučí. A odjížděla jsem opět nadšená. Kinezio i Lymfotaping jsou úžasné, účinné metody a Kamil je skvělý učitel. Kamile, děkuji a přeji mnoho spokojených žáčků.

Hanka z Aše

 

Připojuji se k poděkování za skvěle vedený kurz kineziotapingu 21.-22.9.2013. Velkým přínosem pro mě je právě profesionální přístup Kamila se zaměřením na praktické provedení tapingu. Díky moc a těším se na lymfotaping!:-))

Anička

 

Dobrý den, absolvovala jsem Kineziotaping I., II. a musím moc poděkovat Kamilovi. Oba kurzy byly jedním slovem skvělé. Kamil je opravdu odborník a svělý lektor, vše skvěle vysvětlil a měl s námi trpělivost. Ještě jednou moc díky Kamile.

Lenka

 

Koncem července jsem absolvovala kurzy Kineziotapingu I.a II. v Praze. Musím podoknout, že bylo fakt šílený vedro, ale i tak děkuji Kamilovi za skvělé vedení kurzu a tejpy, přesto, že jsme se všichni zdatně potili :-D, vydržely skoro celý týden. Zatím jsem si vyzkoušela lymfotaping, konečně první zpětná vazba od spokojené zákaznice, které jsem otejpovala nateklé koleno. Bezvadně to fungovalo, paní byla překvapená jak bolest povolila a otok se zlepšil. Přeji všem spoustu dobrých výsledků a jsem moc ráda, že jsem se tuto techniku naučila.

Venuše

 

Dobrý den, na jaře jsem se v Olomouci zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a 25.7. 2013 v Brně pokračovacího kurzu Kineziotaping II. Oba kurzy vedl skvělý lektor Kamil Štědrák. Oba kurzy probíhaly ve velmi příjemné atmosféře. Kamil je vynikající odborník, své práci rozumí a dokáže velmi dobře předat informace. Velmi ochotně odpověděl na každý náš dotaz, perfektně nám techniky tejpování předvedl a vysvětlil a při praktické části kurzu nám uměl výborně poradit. Zároveň chci vyjádřit spokojenost se vzdělávacím centrem EduSpa College. Velmi příjemně jsem byla překvapena výhodnou cenou kurzů, možností slev a možností kdykoliv si kurz bezplatně zopakovat. Celému týmu EduSpa přeji úspěchy v další činnosti.

Mgr. Hana Charvátová, Happy Studio, Slavkov u Brna

 

17.,18. a 19.7. jsem absolvoval pokračovací kurzy kineziotapingu v Českých Budějovicích. Kamil Štědrák je na mimořádně vysoké úrovni lidské, odborné i metodické. Čas strávený na takovém semináři je dobrou investicí.

Kamile, díky. JZ

 

Ahoj všichni, absolvoval jsem kurz kineziotapingu I. a II. s Kamilem v Brně 24.-25.7.2013. I když nás tam bylo 15, tak Kamil se svými zkušenostmi a znalostmi vše zvládl. Perfektní lektor, který udělal super kurz. Všem vřele doporučuji, komu není lhostejné lidské tělo.

Štěpán

 

Dobrý den, absolovoval jsem kurz kineziotapingu 29.6.2013 v Hradci Králové. I jako uplný začátečník a laik jsem si odnesl hodně informací a za ten den i praktických věcí, určitě rád přijdu absolovovat dvojku. Díky Kamilovi za perfektní výklad, praktické ukázky a pevné nervy :)

Lubomír

 

Dobrý den, kurz kineziotapingu se mi moc líbil, hlavně jsem byla spokojená s praktickou částí, kterou už jsem využila v rámci rehabilitace. Proto kurz doporučuji všem, kteří mají o tuto metodu zájem, jak pacientům tak pracovníkům v rehabilitaci. Děkuji za přínos v mé praxi a snad se mi podaří své vzdělání zlepšit na druhém pokračování.

Věra

 

Kurz kineziotapingu byl SUPER!!! Kamil i Zdenička byli úžasní! Na cokoliv jsme se zeptali, byla nám otázka s radostí zodpovězená! Během pár hodin jsme se mnohé naučili, za což mockrát děkujeme! Těšíme se na další kurzy!

Sestry: Andrea a Gábina

 

Děkuji, děkuji... Výborné vedení kurzu kineziotapingu I, II. Kamil a jeho kolegyně jsou sehraným týmem. Ještě jednou moc díky. Hodně spokojených lidiček.

Přeje Zdena

 

Tak tohle byla bomba !!! Dne 22.6 jsem absolvovala kurz kineziotaping I. pod vedením lektora Kamila a musím to všem vřele doporučit. Kamil mě překvapil svým vřelým přístupem k nám všem a hlavně tím, jak kvalitní lektor to je. Rozhodně se přihlásím i na kurz Kineziotapingu II., protože atmosféra na kurzu a to, co se člověk dozví, je myslím naprosté maximum, co lektor a kurz může nabídnout !!!! Děkuji za pěkně strávený den :-)

Jana

 

4. května jsem absolvoval kurz Kineziotaping I. a nemohu šetřit slovy chvály. Děkuji za skvěle strávený den a dovednosti, které jsem na kurzu získal. Jejich praktické využití a hlavně efektivitu jsem si již stačil vyzkoušet na všech v okolí. A.... ono to fakt funguje :o)

Díky, Martin

 

Dobrý den, účastnila jsem se kineziotapingu 1, 2 a lymfotapingu pod vedením Kamila, který má skvělý přístup ke všem studentům. Nejsem masérka a přesto jsem si z každého kurzu odnesla spoustu dovedností. Mám z toho velikou radost a metoda je velice účinná. Děkuji Kamilovi a celé EduSpě za možnost rozšířit si své znalosti.

S pozdravem Žaneta

 

V dubnu jsem se zúčastnila kineziotapingu v Brně. Ještě jsem se nesetkala s tak povzbudivým lektorem. I když jsem měla pocit, že držím nůžky jako kopyta, Kamil nás povzbuzoval stylem, že jsme byli jako profesionálové od samého začátku. Vštípila jsem si ihned  schopnost šikovných rukou a začala pro mne umělecká hra na tělový nástroj. Vytvořily se barevné obrazy na lidském těle. Úžas. Vyzkoušeno úspěšně na mé tetě, po operaci utrženého stehenního vazu a uvolněných menisků.

Díky Oldřiška

 

Ve středu 24.4 kineziotaping I. v Brně a v pátek 26.4. II. v Hradci Králové, super, super, super, úžasná atmosféra. Kamil umí předávat znalosti s lehkostí, humorem, naučí, ráda půjdu na další kurzy, díky.

Jana

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz tejpování 1 s Kamilem Štědrákem a navzdory nepříznivému datu 13.4. 2013 vše proběhlo v pohodě a přátelské atmosféře. Kamilovi se tímto ještě dodatečně omlouvám, protože jsme ho málem umučili svými dotazy. Za jeho nekonečnou trpělivost a ten správný "člověčí" přístup i k nám laikům mu patří srdečný dík!

Soňa

 

11.4.2013 a pak následně 12.4.2013 jsem navštívila kurz Kineziotaping I. i II. Kurz byl úžasný... náš lektor Kamil taky!! Hodně jsem se naučila a již po tak krátké době mám své první úspěchy v praxi!!! Takže chválím a chválím :)

Eva G.

 

Dobrý den, dne 11.4. a 12.4. jsem se zúčastnila kurzů Kineziotaping I., II. Děkuji za příjemně strávené dva dny, které mě moc daly a jsem ráda, že jsem se naučila novou metodu, se kterou můžu pomoci nejen své rodině, ale i jiným. Děkuji Kamilovi za profesionální přístup. Určitě se zúčástním jeho kurzu znova.

Laďka

 

Díky Kamile! Naprosto báječné kurzy (absolvovala jsem všechny o používání tejpů u Kamila). Vše, co vyplynulo z praxe po první části kurzu, jsem se doučila v druhé části. Techniku lymfotejpů jsem mohla aplikovat ihned po kurzu. Hlavně jsem se naučila, jak o tejpování přemýšlet, jak vytvářet kombinace a pomáhat klientům s jejich individuálními potížemi. Super vedení, opravdu díky také za ochotu a milý přístup.

Šárka

 

Ahoj, tento čtvrtek 11.4 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. pod vedením Kamila. Z kurzu jsem nadšená, Kamil je úžasný lektor, plný energie, trpělivý, dokáže vše skvěle vysvětlit a jde vidět jeho profesionalita a dlouholetá praxe. Má můj velký obdiv. Těším se na další pokračování kineziotapingu II. Díky.

Lenka

 

Chtěla bych poděkovat Kamilovi za kurz Kineziotapingu I. i II. Je super, že nám předává rady z praxe, které jsou k nezaplacení. Opravdu můžu kurzy jedině doporučit :)

Kačka

 

16.3. jsem absolvoval v Českých Budějovicích kurz Kineziotaping I. pod vedením Kamila. Vše, co je napsáno níže o jeho kurzech potvrzuji: profesionalita, názornost, přátelský přístup, trpělivost, vždy něco navíc, pomoc nekončí s kurzem, ale ochotně konzultuje na dálku,... Držím se jeho rady a lepím a lepím a ono to funguje!!!! Prostě, bylo to skvělé a já jsem rád, že Kamil je i mým učitelem. Rozhodně jeho kurz doporučuji. Ještě poznámku: v EduSpa jsem poznal 6 lektorů a považuji za velké štěstí, že jsem si pro svou rekvalifikaci vybral právě tuto školu. Cítím se pro naše povolání dobře připraven. A z diskuzí s kolegy vím, že to tak cítí i oni. Všem lektorům EduSpa velké díky.

Jiří Z.

 

Tak jsem 21.-22.3.2013 absolvovala další dva kurzy v EduSpa v Plzni - Kineziotaping I. a II. a jsem nadšená. Kamil byl úžasný, trpělivý a hlavně je to profesionál, který ví, o čem mluví. Jen je škoda, že kurzy jsou pouze jednodenní, neboť množství informací, rad a vychytávek z praxe, které na nás chrlil, by v obou případech vydalo minimálně na dva dny. Kamilovi patří převeliký dík a těším se, až se znovu uvidíme - a tím jsem si více než jistá :-) Hned po návratu domů jsem otejpovala synovi bolavé lýtko a záda a měla jsem radost hned třikrát - nejdřív, že si ten puberťák vůbec nechal oholit nohu (bez kecání), pak, že se mi tejp opravdu povedl krásně nalepit, ale to nejdůležitější - přišla úleva a tejpy fungují. Takže jestli někdo váháte, zda a kde se tejpy naučit, garantuji Vám, že u Kamila v EduSpa jste správně. Jděte do toho, fakt je to investice, která se Vám tisíckrát vrátí. Kamile děkuji.

Zdeňka S.

 

28.1. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a 12.3. jeho pokračování - velmi oceňuji, když kurz vedou lidé, kteří předávají svoje praktické zkušenosti a poznatky, které jsou opravdu účinné a ke kterým se dopracovali sami. Kamilovi moc děkuji a jeho kurzy doporučuji. Také děkuji za možnost si zopakovat tento kurz - jeho 1.část (11.3.), bylo to pro mě velmi užitečné.

Zdraví Věrka z Olomouce

 

16.3.2013 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Chtěla bych poděkovat Kamilovi za to, že se s námi podělil o své vědomosti i dobrou náladu. Už těším se na II.

Jana

 

V pondělí 11.3. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Olomouci. Kamil je skvělý lektor a kurz je plný informací a praxe. Jsem nadšená :-) Už jsem přihlášená na II. Kamilovi děkuji!

Marie

 

Ráda bych tímto poděkovala za úžasné kurzy Kineziotaping I. a II., které jsem u Vás absolvovala pod vedením Bc. Kamila Štědráka. Jeho přístup, vedení kurzu, 100% nasazení a v neposlední řadě jeho teoretické i praktické dovednosti jsou naprosto úžasné.

Struhařová - Žofčáková Monika

 

Ahoj, v sobotu jsem absolvovala kurz kineziotaping I. a následně v neděli kineziotaping II. v Brně. Moc se mi oba kurzy líbily, dozvěděla jsem se spoustu informací a hned jsem začla tejpovat :)) Člověk by ani nevěřil, kolik lidí v okolí má potíže a hodí se jim taping :)) a nejen lidí ;) Kamile, moc děkuji.

Hanka

 

V sobotu 9.3.2013 jsem pod vedením Kamila Štědráka absolvovala brněnský kurz KINEZIOTAPING I. a bylo to po všech stránkách úžasné. Můžu vřele doporučit. Kamil je skvělý profík a nadšenec, plný energie, kterou nám předal společně s poznatky o kineziotapingu. Přihlásila jsem se i na Kineziotaping II. a už se moc těším. Určitě si nenechám ujít i Lymfotaping. Kamile, díky.

Eva

 

Byla jsem v neděli na kurzu kineziotapingu pod vedením Kamila Štědráka a byla jsem nadšena jeho znalostmi a úžasným přístupem k nám jeho žákům ... super nálada a mnoho naučil ... dík Kamile

Miluše

 

Dobrý večer, absolvoval jsem kurz Kineziotapingu I. 24.2.2013 v Hradci. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu lektorovi Štědrákovi za precizní provedení kurzu, tak i všem zúčastněným, a za příjemnou atmosféru a poskytnuté rady. Jako amatér, který si to byl zkusit poprvé a neměl žádné předešlé zkušenosti v tomto oboru, jsem se přiučil opravdu mnoho!

Emil

 

Ahoj všem, ráda bych moc a moc poděkovala za úžasný kurz Kineziotaping I. a II. 26.-27.1.2013. Kamil se všem věnoval a podělil se s námi o velice cenné zkušenosti z praxe, což pro nováčky je k nezaplacení. Na kurzu I. nás naučil nejen základy, ale kurz II. mě nadchl ještě víc. Samozřejmě proto, že už jsem se nebála tejpy použít. Kamilův přístup je opravdu
úžasný. Je to člověk na správném místě. Chci také poděkovat vedení za všechny kurzy, co nabízí. Výběr lektorů je víc než 100%. Jejich profesionalita, lidský přístup a trpělivost dělají z kurzů něco vyjímečného a krásného.

Děkuji Vlasta

 

Dne 28.1.2013 jsem absolvoval kurz kineziotaping I. v Olomouci. Velice se mi kurz s Kamilem líbil a všem bych ho doporučil. Vše bylo podáno srozumitelně, a to jak teorie, tak i praktické ukázky. Již jsem se přihlásil i na kineziotaping II.

Milan H.

 

Zdravím, ráda bych poděkovala celému týmu EduSpa College za možnost účastnit se kurzů Kineziotaping I. a II., za velmi ochotnou a vstřícnou komunikaci a dále samozřejmě lektorovi Kamilovi Štědrákovi za jejich záživné a obohacující vedení.

Děkuji, Hanka

 

Absolvovala jsem kineziotaping I. a II., bylo to super, zajimavé, akční, žádná nuda, Kamil skvělý, každému doporučuji, hlavně fyzioterapeutum. Díky moc.

Radana

 

Včera 28.1.2013 jsem absolvovala s lektorem Kamilem kurz Kineziotaping I.v Olomouci. Kamil je ve své práci jednička, ale hlavně jeho učení a praxe je lehce pochopitelné, a já mám s jeho školením ty nejlepší zážitky. Všem budoucím zájemcům vřele doporučuji. V jednoduchosti je síla. Já budu jistě pokračovat pod jeho vedením dál :-) Kamile jen tak pokračuj, dáváš lidem víc, než si možná uvědomuješ.

Libuš

 

Dne 26.1.2013 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., pod vedením Kamila. Jeho přístup je velmi empatický, profesionální a hlavně lidský. Na kurzy, vedené jeho osobou, se budu vždy ráda vracet. Mám možnost porovnat více lektorů, kteří školí v kineziotapingu, no a Kamil vede na plné čáře. Moc děkuji za skvěle strávený den.

Marcela

 

26.1. jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. pod vedením Kamila Štědráka. Informace byly opravdu podané dobře, myslím, že srozumitelně a přitom profesionálně. Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit. Díky.

MP

 

Dne 18.1.2013 jsem absolvolal kurz Kineziotapingu I. Byl to můj první kurz a určitě ne poslední. Ihned jsem se přihlásil na Kineziotaping II. Především moc děkuji Kamilovi za jeho "Super" přístup. A všem ostatním za příjemně strávený den.

Martin

 

Dne 19. ledna jsem absolvoval v Praze kineziotaping jedničku. Kamil stíhá zároveň vykládat, tejpovat, odpovídat, povzbuzovat i opravovat. Je empatický a trpělivý. A hlavně je to profík. Vřele doporučuji.

Radek

 

18.1.2013 jsem absolvovala kurs kineziotapingu 1... kurs byl úžasný, Kamil je skvělý lektor, všichni jsme odcházeli nadšení... teď už jen musím najít vyhovující termín na kineziotaping 2=o) Moc děkuji za příjemně strávený den, těším se na příště=o)

Zuzka

 

24.11.2012 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. Byl to velmi příjemně strávený den s milým lektorem Kamilem, který opravdu vede kurzy profesionálně, ale přitom srozumitelně, že kurz je přínosný i pro nezdravotníky, kteří se o kinoziotaping zajímají z neprofeionálního pohledu. Ráda bych absolvovala i "dvojku".

S díky a pozdravem Dana

 

Měla jsem to štěstí, že jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Velmi mě nadchnul odborný i lidský přístup. Kurz byl pro mně určitě přínosný. Využiju v praxi i v soukromém životě. Tedy Kamilovi velké díky :-)

Pavla

 

Ahoj, 8.12. jsem byla na kurzu kineziotaping I., bylo to velmi zajímavé a tak doufám, že bude v Českých Budějovicích i pokračovací kurz. Budu se těšit. Děkuji.

Dita

 

Kurz Kineziotaping I. V Českých Budějovicích byl velmi přínosný. Kamil je fakt borec a přimlouvám se pro zařízení kurzu Kinezitaping II. také v ČB.

Milan

 

8.12.2012 jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Bylo to skvělé a měl pro mě velký přínos. Doufám, že i Kineziotaping II. budu moci navšítívit opět v Č. B.

Díky moc, Jana

 

Skvělý kurz Kineziotaping I. v Brně, díky Kamile, doporučuji a určitě si dám II. i lymfu ve tvém provedení :o)!

Marie

 

22.11. jsem absolvovala kurz kineziotaping I., děkuji Kamilovi za perfektně vedený kurz a praktické dovednosti. Zkouším to praktikovat a funguje to.

Děkuji Zdena

 

Absolvovala jsem kurz kineziotapingu I v Praze a jsem nadšená, krásný kurz, příjemné prostředí a určitě absolvuji i další kurzy. Děkuji veliké ochotě vedoucímu kurzu.

MUDr Skopalová

 

O víkendu jsem byla na kineziotapingu u Kamila. Je to úžasný, tejpuju, funguje to. Kamile díky, jsi skvělý praktik a lektor, který to umí předat dál. Díky. Mám v plánu si na kurzy ještě jednou zajít.

Jarmila

 

Velký dík Kamilovi za kurz Kineziotapingu v Hradci Králové 22.11, perfektní znalosti a hlavně praktický um, to vše s kamarádským přístupem, už se moc těšíme na dvojku. Jinak již se snažíme vše převádět do praxe a s úspěchem!

Vřelý dík, kolektiv fyzioterapeutů, Dobruška

 

Chtěla bych poděkovat Kamilovi za velmi poučné kurzy kineziotapingu 1,2 a lymfotapingu. Příjemná atmosféra.

Děkuji Katka

 

Ahoj kurz kineziotapingu byl úžasný. Kamil skvěle vysvětluje, zajímavě a jasně. Jsem velmi spokojen stejně jako u ostatních kurzů od Eduspa. Děkuji a těšim se na další kurzy.

Martin

 

Kurz Kineziotaping jsem hledala na internetu podle recenzí a zkusila jsem se u Vás přihlásit na část I. na základě ohlasu na lektora Kamila Štědráka. Kurz jsem absolvovala a mohu s potěšením napsat, že splnil má očekávání a mile potěšil opravdu vstřícným přístupem Kamila, který nehleděl na čas a i přidal nějaký bonus v podobě ochutnávky z části II., kam jsem se přihlásila a těším se. Ještě jednou děkuji. S pozdravy a přáním hodně úspěchů všem.

Petra Landová :-)

 

O víkendu 11.8.-12.8.2012 jsem se účatnila Kurzu Kineziotapingu I., II. s Kamilem Štědrákem (v Plzni). Chti mu tímto velmi poděkovat za profesionální přístup a rady. Ostatně jako na každém z Vašich kurzů jsem opět byla velmi spokojená a snad brzy přijdu na další... Děkuji a ještě jednou zdravím Kamila ;-)

S přáním hezkého dne Zuzana Vlasáková, DiS.

 

V sobotu 4.8.2012 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. Byl to velmi přínosný kurz, který mi rozšířil obzory v této oblasti. Od kurzu jsem už zatejpovala několik klientů a moc si to chválili. Díky, Kamile. PS: už se těším na listopadový druhý běh.

Monika Šťastná Kohoutová

 

Dobrý den, absolvovala jsem 4.8. kurz Kineziotaping I. Děkuji Kamilovi za úžasné seznámení s touto metodou. Jsem nadšená jeho prezentací a příklady z praxe. Všechny jsem doma otejpovala :-) a dále využívám ve své praxi. Těším se na II. i další kurzy EduSpa.

Děkuji Jana

 

Kurz Kineziotaping I mohu doporučit všem, kteří ještě váhají. Lektor Kamil je vynikající, kurz je prakticky zaměřený a tapy se naučíte opravdu používat. Nadšením pro věc se nakazíte velmi rychle. Už jsem přihlášená na dvojku :-)

Tereza

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se Kineziotapingu I a II ve dnech 21. a 22.7.2012. Moc se mi kurzy líbily a chtěla bych touto cestou poděkovat Kamilovi za jeho nasazení a nejen velmi profesionální, ale hlavně lidský a vřelý přístup. Pevně doufám, že budou i další kurzy tapingu např. skolioz. Určitě ráda přijedu a už se těším na lymfotaping, na který se chci přihlásit.

Radka

 

Je to už nějaká chvilka, co jsem absolvovala kurs Kineziotaping I a stále "pěji ódy" na příjemné prostředí a skvělý přístup Kamila. Všude Vás doporučuji. Děkuji a těším se zas někdy příště.

Radka

 

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat kantorovi za celý kurz kineziotapingu 22.6.2012, který byl perfektní, v příjemném prostředí. Těším se na další kurzy.

Jan

 

Zúčastnila jsem se kurzu kineziotaping I. s Kamilem Štědrákem a vřele tento kurz doporučuji. Kamil je milý člověk a dobrý praktik. Kurz byl veden tímto směrem, naučili jsme se tejpy správně používat, odsejpalo to a mělo to smysl, souvislosti. Pro laiky i lidi z oboru - výborné. Budu šířit dál a posílat k Vám své kolegy.

Díky, Anička

 

Dne 6.5.2012 jsem se jako úplný amatér v oboru jakékoli péče o tělo zúčastnil Kineziotapingu I, díky Kamilovi jsem zvládl dokonale základy tapingu, které s velkým úspěchem používám na sobě a všech známých. Díky Kamile a v červenci se opět uvidíme, děkuji též společnosti EduSpa za konání takovýchto kurzů. S pozdravem a ať Vám to vydrží.

Vláďa

 

Absolvoval jsem kurs Kineziotaping I. 6.5.2012 v Hradci Králové a nezbývá mi, než se přidat ke chvále předchozích referencí. Opravdu paráda, jeden z nejlepších a hlavně nejpřínosnějších kursů, jaký jsem zažil. Kamilovi velký dík.

Honza Č.

 

Dne 4.5.2012 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. v Plzni a již jsem se přihlásila na dvojku. Kamile, děkuji za skvělé předání zkušeností a těším se na pokračování.

Ivana

 

V sobotu 5.5. jsem se účastnila kurzu kineziotapingu - bylo to velice zajímavé. Jsem z této techniky nadšena a už se těším, jak ji v praxi budu používat. Kamile díky.

Petra

 

Ahoj všichni, musím a zároveň chci se přidat k dlouhatánské řadě spokojených človíčku. Byla jsem na kurzu 22.4. v Olomouci. Kamil, to je třída a člověk na pravém místě. Pohodář a velký odborník. Všem moc doporučuji. Kamile DĚKUJI a těším se na další kurz :-)

Kuličková - Přerov

 

Ahoj, o víkendu 5.5.2012 jsem byla na kurzu Kineziotapingu I a určitě se chystám na pokračování, protože to bylo fakt super! Díky Kamile a těším se příště.

Adéla

 

Kineziotaping je pro mě úžasná alternativa odstraňování bolesti, pomůže pochopit, co děláme v životě jinak :-( než optimálně, aniž bychom si devastovali zdraví analgetiky. Kamile, děkuji mnohokrát za tuhle možnost, jsem nadšená!! Zdravím tě,

Hanka :-)) Liberec

 

Moc díky Kamilovi za překrásný kurz kineziotapingu I. Kamil je úžasný člověk a skvělý učitel. Tapování - nádherná a účinná metoda. Všem doporučuji stejně jako celou školu EduSpa!

Krásný den Jiřina

 

20.4.2012 jsem absolvovala kurz Kineziotapingu I. v Brně. Velice kladně hodnotím vysokou úroveň, kladný, příjemný a vstřícný přístup Kamila. Mohu jen vřele doporučit a již se těším na II. :-)

Marcela

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz kineziotapu v Olomouci(22.4). Bylo to pro mě velice přínosné, a přesvědčilo natolik, že se určitě zapíšu na další. Kamil je školitel na svém míste, ostatní by si z něho měli vzít příklad, žije svým povoláním a snaží se ho v maximální míře předat druhým. Kloubouk dolů před ním a dodatečně děkuji za zkušenosti, které jsme si všichni z kurzu odnesli. Musím také pochválit snahu EduSpa týkající se možnosti využití další slevy po absolvování kurzu z vaší nabídky, ještě jsem se s tím nesetkala. Přeji hodně úspěchu!!!

Urszula Tyrala- fyzioterapeut

 

Dne 22.4.2012 jsem v Olomouci absolvoval kurz Kineziotaping I. Vynikající! A to hlavně díky Kamilovi. Při svém povolání jsem absolvoval již několik desítek různých kurzů, ale hodně dlouho jsem se nesetkal s někým, kdo je zároveň profesionál a současně skvělý lektor, který umí a hlavně CHCE předat svoje zkušenosti. A to ani nemluvím o tom, že z něho po celý dlouhý den vyzařovala dobrá nálada, a přestože byl určitě unavený, ochotně nám věnoval svůj čas na naše dotazy i po skončení plánované doby. Prostě skvělý člověk a s ním pro mě velmi přínosný kurz. Těším se na II. část.

Petr G.

 

Dobrý den, zúčastnil jsem se kurzu Kineziotaping I. v Olomouci. Děkuji Kamilovi za nové a zajímavé informace ohledně tejpování, budu je teď používat a pomáhat mladým sportovcům. Děkuji Kamile, chystám se na II. Doporučuji všem.

Marek G.

 

Dobrý den, zůčastnila jsem se 22.4.2012 kurzu kineziotaping I.- vyborně podané, podle mě skoro vyčerpávající. Moc se mi to líbilo, jsem přihlášená na kineziotaping II. A MOC SE TĚSÍM. Začínám používat v praxi.

Kateřina

 

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat Kamilovi za přínosný kurz kineziotape I. v Olomouci 22.4.2012. Bylo to věcný, z praxe a výborný přístup lektora. Takže ještě jednou díky, těším se po porodu na II. Zdraví Olina

 

Po absolvování kurzu KINEZIOTAPING I jsem se ihned přihlásila do dvojky. Kamil je vynikající praktik se vzácnou schopností srozumitelně předávat své cenné zkušenosti a v tom nejlepším slova smyslu až nenormálně ochotný a vsřícný lektor. Přeju mu ať dál překypuje energií a zdravím!!

Vendula

 

Dobrý den, 22.4. jsem se zúčastnila kurzu kineziotaping I. a jsem velice spokojena. Chtěla bych Kamilovi ještě jednou poděkovat za jeho úžasný přístup a skvělé vedení kurzu a za jeho trpělivost při zodpovídání našich četných dotazů. :) Už teď se těším na kineziotaping II.

Jana M.

 

Dobrý den. Děkujeme moc za výživný, obohacující kurz kineziotapingu od Kamila v Olomouci dne 22.4.2012. Tak obětavého, lidského lektora jsme už dlouho nezažily. Děkujeme a zdravíme.

Míša a Jana

 

Ahoj Kamile a všichni z kurzu v Olomouci. Díky za moc krásný den a všechny informace ohledně kineziotapingu. Všem, kdo jste nerozhodní, vřele doporučuji!!! Kamil je výborný lektor. Všechno mi přišlo jasné a navíc je to hodně barevné. A nejen, že to krásně vypadá, ale už teď večer můžu s klidem potvrdit, že to opravdu funguje. :-)) Díky Kamile.

Kateřina B.

 

Kineziotaping I. a II. 31.3, 1.4 - Pozdravujeme zo Slovenska - Lucka a Saša. Chcela by som sa poďakovať Kamilovi za výborný kurz, obohatenie vedomostí a praktické rady nie len v oblasti kineziotepingu. A za dobru naladu počas celeho kurzu, dufam ze bude čoskoro pokračovanie :)

 

Kurz Kineziotapingu I. a II., který jsem absolvovala 31.3. a 1.4. s úžasným lektorem Kamilem - to byla opravdu "jízda" - vysoká odborná a profesní úroveň, praktické zkušenosti, trpělivý přístup v předávání informací, ochota odpovědět na všechny naše dotazy a to vše s úsměvem, elánem a dobrou náladou. Jsem z kurzu nadšená a těším na Kineziotaping III. Kamile, díky, díky moc!!

Marie Štembergová

 

Dobrý den, v sobotu a v neděli jsem absolvovala oba kurzy Kineziotapingu u lektora Kamila Štědráka. Kurz měl vysokou úroveň a Kamila bych bez výčitek svědomí nazvala perlou mezi lektory. Přeji všem krásné jaro.

Ivana Tyllerová

 

31.3.2012 jsem se účastnil kurzu Kineziotaping I. Přednášející Kamil byl skvělý. Obsah a praktické ukázky přehledné a plně dostačujíci. Určitě se přihlásím na pokračování.J eště jednou díky.

Viktor J.

 

Dobrý den, děkuji za úžasný kurz Kineziotaping I., na kterém jsem byla v Brně. Kamil je skvělý školitel a kurz byl (jak bylo v propozicích slíbeno) opravdu hodně praktický. Druhý den po kurzu jsem zatejpovala manželovi bederní páteř a obě kolena a je velice spokojený. A já také..:) Doporučuji všem kolegům fyzioterapeutům a nejen jim! Příjemné prostředí, skvělý kolektiv a erudovaný a sympatický školitel - co víc si přát? Na druhou část určitě přijdu! Přeji hezký den všem.

Katka

 

Absolutně super. Zúčastnil jsem se kineziotapingu I. v Praze 22.2.2012. Lektor Kamil nás velmi prakticky zasvětil do tajů kineziotapingu. Odehrálo se to ve velmi přátelské atmosféře. Budu pokračovat s Vámi v příštích dílech kineziotapingu i jiných terapiích. Už se těším.

Karel z Jihlavy

 

Byla jsem nadšená, výborný školitel, skvělá parta, vstřícné jednání. Mohu jen doporučit. Doma jsem oblepila vše, co se dalo. Určitě se přihlásím na další kurzy, již mám jeden vyhlédnutý. Jen tak dál.

Ahoj Dana

 

Zúčastnila jsem se kurzu kineziotaping I. v Hradci Králové a byla jsem velmi spokojená, jak s kvalitou přednášky, tak i s přednášejícím, který byl nejen úžasný učitel, naučil, ale navíc byl i vtipný. A s tím se ztotožňují i mé 3 spolupracovnice, které se kurzu též zúčastnily. Tímto chceme moc poděkovat a už se těšíme v květnu na II.

Díky moc Gábina, Líba, Šárka a Radka

 

Ahoj, 25.2. jsem absolvovala úžasný kurz Kineziotapingu I. Byl to opět velmi přínosně a příjemně strávený den a už se těším na dvojku. Tejpování mě nadchlo a hned budu zkoušet na známých ;-) Děkuji všem,

Klára

 

22.2. jsem se zůčastnila naprosto skvělého kurzu kineziotapingu. Technika mě zcela nadchla a líbí se mi možnost kombinování barev tejpů. Doma okamžitě moje dcera chtěla nalepit alespoň ,,kšandy´´v tyrkysu a měla s tím ve škole velký úspěch :-)). Tímto děkuji Kamilovi,

Andrea S.

 

Ahoj, absolvovala jsem kurzy Dornova metoda& Breussova masáž, Kineziotaping I.a II. a jsem nadšená z přístupu lektorů, kteří mě naučili vše základní a ještě něco navíc. Robert i Kamil jsou skvělí lektoři a já se díky nim cítila příjemně uvolněně, což se mi na některých kurzech nestává. Všem mohu vřele doporučit :-)

Kateřina Eislerová

 

21.1.2012 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a nemůžu si ho vynachválit. Zatím jsem "oblepila" jenom sama sebe, ale už teď mám objednávky od všech známých a spolužáků. Studuji fyzioterapii a doufám, že se na letních praxích zdokonalím ještě více. O tom, že půjdu na kineziotaping II., nepochybuju... Vřele doporučuju všem, kdo ještě váhají :) Lektorovi Kamilovi moc děkuji za perfektní kurz.

Monika

 

Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny s Milanem, Kineziotaping 1,2 s Kamilem a Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!

Těším se na další kurzy, Ida Kršková.

 

Absolvovala jsem kurzy kineziotapingu I. a II. a velice se těším na pokračování. Kamil je úžasný lektor a já touto cestou velice děkuji Kamilovi za vyčerpávající informace a rady. Nádherně využitý čas. Doporučuji každému kdo má o taping zájem :)

Ivana G.

 

Nečekal jsem na kurzu kineziotapingu tolik informací a praktických zkoušek. Kamil je výborný lektor a předal mi hodně cenných rad a informací včetně samotného tréninku.

Díky... Martin

 

Děkuji Kamilovi za vstřícný přístup na kurzech Kineziotapingu I. a II. Už se těším na třetí pokračování. Mohu všem doporučit.

Petra

 

26. a 27.11. jsem v EduSpa absolvovala kurz kineziotaping I. a II. a za sebe jej mohu všem fyzioterapeutům vřele doporučit. Profesionální vedení a dokonalé pedagogické schopnosti lektora Kamila naprosto uspokojily má očekávání a moc se těším na případné pokračování kurzů této techniky :o)

Děkuji, s pozdravem Klára Machková

 

V sobotu 26.11. jsem se zúčastnila kurzu v Hradci Králové u Kamila Štědráka. Bylo to super, přínosné, srozumitelně podané a pozitivně naladěné.

Díky Dáša

 

Dobrý den, absolvovaly jsme s kolegyněmi kurz kineziotapingu I v Hradci Králové, moc se nám líbil, vše, co jsme se dozvěděly, se dá použít v praxi, moc děkujeme Kamilovi za velkou trpělivost a názornost.

Kolektiv rehabilitace dr. Slezáčka

 

Chtěla bych moc poděkovat za kurzy Kineziotaping I. a II. Lektor Kamil byl naprosto špičkový, jeho nadšení nevyčerpatelné, odolnost vůči desítkám dotazů neskutečná (chudák se kvůli nám ani nenajedl :-) ), a tejpy jsou doma okamžitě otestované a fungují skvěle!

Zuzana

 

Chtěla bych poděkovat za příjemný a zejména velmi přínosný kurz kineziotapingu I., který jsem absolvovala dne 21.10. v Plzni. Děkuji panu lektorovi! :-)

Jana K.

 

Ahoj, v pátek 21.10. jsem absolvovala kurz kineziotaping. Bylo to skvělé a těším se kurz č. 2 v prosinci.

Jana

 

Kurz Kineziotaping I. byl bezvadný, moc mě nadchnul, lektor super. Díky

Lenka

 

Ahoj Kamile, moc ti děkuji za vyčerpávající kurz Kineziotapingu dne 21.10. v Plzni. Bylo to strhující a tvé znalosti mne přesvědčili, že jsi lektor, který dané věci rozumí a určitě půjdu na další kurz v prosinci. Škoda jen, že kurz není alespoň dva či tři dny. Je mnoho otázek na velmi krátký čas. Těším se na brzké shledání.

Pavla

 

Ahoj, děkuji za kurz Kineziotaping v Plzni. Bylo to perfektní! Uvidíme se zase v Plzni 9.12.2011 na Kineziotapingu 2, moc se těším!!!!

Andrea Picková

 

21.10.2011. Kurz kineziotaipingu jsem dnes navštívila a úžasné věci jsem se dozvěděla. Například, jak lze ulevit zádíčkům, spoustě bolavým človíčkům! K počítači nyní sedám, slova díků vhodná hledám. Vždyť náš instruktor Kamil byl zlatíčko, skvělou energii kol sebe šířil a zářil jako sluníčko. Metodu nám zajímavě vysvětloval a lecos nám tím osvětloval. Vštěpoval nám nové znalosti, jak ulevit ještě více od kdejaké bolesti. Na srdce nám kladl srdečně, abychom trénovali a taipingovali báječně. Chyby abychom nedělali a úspěšně nabyté znalosti používali. Proto Kamile velké díky Tobě - věz, že kineziotaipováním pomáhat budem potřebným i sobě. A to všechno díky Tobě!

To přeje Ti nově vzdělaná Makovická Alena.

 

Ve dnech 10-11.9.2011 jsem se účastnila kurzu kineziotapingu v Brně a musím pochválit Kamila za vynikající vedení kurzu a především znalosti. Hned jak vypíšete lymfotaping....budu tam. Ať se do budoucna daří a mockrát děkuji.

Erika Korčáková

 

Zúčastnila jsem se kurzu Kineziotaping I. v Praze dne 30.7.2011 pod vedením Kamila. Chtěla bych moc poděkovat za celý kurz, byl plný pozitivní atmosféry a Kamil nám předal spoustu informací. Je vidět, že je praktik a "natejpoval" již hodně klientů. Hned jsem svou novou znalost po příjezdu domů zužitkovala a myslím, že se mi bude náramně hodit. Díky.

Kateřina Š.

 

Absolvoval jsem kurz Kineziotaping I v Brně a byl jsem strašně moc spokojen. Pan Bc. Kamil Štědrák je odborník, od kterého je opravdu co se naučit. Určitě se chci přihlásit na Kineziotaping II a pokud budou další, tak se také přihlásím.

Filip

 

9.7.2011 jsem měla tu možnost zúčastnit se naprosto skvělého kurzu kineziotaping I. v HK, pod vedením Kamila. Kamil byl naprosto skvělý, plný euforie a přesvědčení, že taping dokáže pomoci téměř vždy se spoustou svalových a nejen svalových problémů. Tuto nákazu jsem já osobně přejala, a začala jsem dle rady Kamila ihned tejpovat, co mi přišlo pod ruku a úspěchy se vracely a vracejí. Díky moc za to, že jste takovéhoto lektora-praktika našli a umožili jste nám, se s ním sejít a "dostat" z něho jeho cenné zkušenosti a ještě cennější rady. Díky !!!!

Dana

 

Kurz Kineziotapingu je opravdu skvělý. Kamil jako lektor vynikající. Byl to den nabitý informacemi bez hluchých míst. Prostě čas využitý na 200%. Určitě se ke Kamilovi přihlásím na pokračování.

Jindra Hejnová

 

Ahoj, absolvovala jsem kurz Kineziotaping I. v Brně 10.7. Na začátku jsem sice měla obavy a třásly se mi ruce, když jsem stříhala první tejp, ale Kamil je výborný školitel a všech obav mě vzápět<

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping I.

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.

Svým velmi šetrným a jemným způsobem - narozdíl od tejpů fixačních - zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Dnešní sportovní svět, včetně rehabilitačních a zdravotně regeneračních technik, se bez kineziotapingu již neobejde.

Kineziotaping vyvinul koncem druhé poloviny dvacátého století v Japonsku lékař Kenzo Kase. Během následujících let se kineziotaping rozšířil do celého světa.

       

 

Dnes se kineziotaping používá jako:

 1. Svalová technika. Svalová technika je nalepování elastických pásek s pružností odpovídající lidské kůži, kdy páska zvlní pokožku a tím umožní zvýšený trvalý průtok krve i lymfy. Prodlužuje se tak uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy.
 2. Ligamentózní technika. Je to technika na stabilizaci jednotlivých vazů, přechodových částí páteře, akupunkturních bodů a trigerpointů.
 3. Fasciová technika.  Tato technika normalizuje svalové napětí.
 4. Lymfatická technika. Lymfatická technika zamezuje opakované tvorbě lymfedémů. Zvýšením průtoku lymfy odvádí toxiny z povrchových tkání.
 5. Korekce jizev . Strečováním okrajů nebo místa, jizvy uvolňujeme a odstraňujeme tím jak jizvy přirostlé k podkoží, tak jizvy keloidní.
 6. Technika mechanické korekce . Odlehčením zlepšujeme postavení svalů, kloubů a kostí po úraze nebo při sportovním výkonu. Například při tenisu se tejpováním ramenního kloubu dosahuje nebývalé funkčnosti, pohyblivosti a odstranění akutních i chronických bolestí.

 

Jednoduchá aplikace bez nebezpečí neodborného provedení, rychlost a okamžitá účinnost Vám dá do rukou nepostradatelný prostředek ke zlepšení a zdokonalení účinnosti všech terapií.

 

Masérský kurz Kineziotaping I. - co se naučíte:

 • teorii kineziotapingu a jeho účinky při užití
 • přesné nalepování a strečování tejpů
 • jednotlivé tejpovací techniky a jejich kombinace, kombinace masáží a kineziotapingu
 • jak prodloužit účinky masáží
 • jak pomoci při bolestech páteře, kloubů, šlach a svalů
 • jak tejpovat sportovce
 • jak vyrovnat nesprávné držení těla
 • jak stabilizovat uvolněné blokády
 • jak aktivovat ozdravné procesy
 • jak zlepšit průtok krve a lymfy

 

Kurz Kineziotapingu je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.


Masérský kurz Kineziotaping I. - lektor:

 

Kurz Kineziotapingu povede praktik a kvalifikovaný lektor :

Bc. Kamil Štědrák

Je propagátorem nového pohledu v regeneraci a zaměřuje se na propojení mysli a těla, které dlouhodobě úspěšně praktikuje ve svém studiu v Mariánských Lázních. Klade důraz na pozitivní přístup k životu a světu jako nezbytnou součást všech ozdravných procesů. Profesionálně se zabývá integrací regeneračních, alternativních i energetických technik do běžného života každého člověka.


 Kineziotaping I.- produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

 

Masérský kurz Kineziotaping I. trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Kineziotaping I. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem, po jehož obdržení můžete Kineziotaping provozovat ve své masérské praxi. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej na požádání vystavíme v němčině či v angličtině.

 


Masérský kurz Kineziotaping I. - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.                  Více informací

 

     
Masérský kurz Kineziotaping I. - cena:

 1 900 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

POZOR!

Nezapomeňte se prosím také podívat na termíny u kurzu Kineziotaping II., který je pokračujícím a navazujícím kurzem a často je vypsán hned následující den po kurzu Kineziotaping I. Pokud byste se chtěli zúčastnit obou kurzů po sobě, zavolejte prosím do kanceláře.

 


Kineziotaping I. - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Praha

Brno

Plzeň

Hradec Králové

České Budějovice

Olomouc


Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page