Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Děkuji moc Kamilovi a Zdeničce za úžasné kurzy Kineziotaping I a Kineziotaping korekce. Profesionální kurz s lidským přístupem a ochotou podělit se o zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí. Velmi doporučuji každému kdo se zabývá prací s lidským tělem. Tejpy dokáží úžasné věci a měl by je znát každý v oboru. Těším se na pokračování v dalších kurzech tejpování a ještě jednou díky.

Radek

 

Děkuji Kamilovi za skvělý kurz Kineziotaping - korekce v Brně. Kamil je úžasný lektor, má perfektní znalosti a zkušenosti a srší kolem sebe pozitivní energií. Jeho zájem rozhodně nekončí předáním diplomu. Není problém zavolat, konzultovat. Je to přístup, se kterým jsem se mimo EduSpa ještě nesetkala. Těším se na další kurzy.

Tereza

 

Dobrý den, absolvoval jsem u Vás opět kurz Kineziotapingu - korekce. Mám již všechny - sice tento s odstupem více jak dva roky. Kamil se Zdeničkou jsou prostě skvělý a sehraný tým. Jaký přínos je to pro mou praxi nemůžu slovy ani vyjádřit, ale ta motivace k další práci s pacienty je prostě obrovská. Kamil je skvělý lektor, který umí velice dobře přednášet a namotivovat. Moc děkuji za tuto příležitost a těším se s nimi na další kurzy či opakování.

Vítek

 

Ke konci března jsem se zúčastnila Kinesiotaping-korekce u pana Kamila Štědráka a jeho milé ženy Zdeničky. Jsou oba moc fajn a Kamil opravdový profík. Moc jsem se na ně těšila a co se týče jakéhokoliv kurzu v H.K. od EDUSPY, jsem vždy nadmíru spokojena. Moc Vám děkuji.

Šárka Douchová :-)

 

Dobrý den, v neděli jsem byla na kurzu Kineziotaping-korekce pod vedením Kamila. Opět jsem byla spokojena s jeho výukou. Je to úžasný člověk, má trpělivost, vždy odpoví a poradí s úsměvem. Kamile díky.

Miluše

 

Kurs kineziotaping-korekce s Kamilem a Zdeničkou 29.3.2015 v Hradci Králové byl jako vždy super. Doufám, že budete vymýšlet nové kursy, stále je se co učit.

Lenka

 

Moc děkuji za skvělý kurz Kineziotaping - Korekce (10.3.2015), pod vedením lektora Kamila Štědráka. Kurz byl velice přínosný pro moji praxi. Kamil v průběhu kurzu ochotně poradil a odpovídal i na další specifické praktické dotazy k tejpování. Ještě jednou děkuji a rád se zúčastním případného dalšího pokračujícího kurzu.

Pavel

 

Díky Zdeničko a Kamile za super kurz Kineziotaping-korekce 20.2. v Praze! Jako vždy skvělé, spousta nových informací, pozitivní přístup a bezvadná atmosféra. Těším se na další kurzy v EduSpa!

Iva

 

Chci poděkovat Kamilovi za perfektně vedený kurz Kineziotaping korekce, který se konal 13.2.2015. Velmi dobře zpracovaná a předaná problematika. Moc děkuji a těším se na další kurz.

Lenka

 

Děkuji za vypsání kurzu Kineziotaping - korekce. Absolvovala jsem ho 13.2.2015 v Brně a jsem opět velmi spokojená. Kamil se Zdeničkou nám, kromě spousta pozitivní energie předali i hromadu užitečných informací, které doplnily znalosti získané z předchozích tří kurzů kineziotapingu. Vše probíhalo ve skvělé náladě a atmosféře, takže to byl příjemně strávený pátek 13. :-) Moc děkuji a těším se, že Kamil ještě nějaké další školení připraví.

Eva

 

Včera jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping-korekce v Brně. Kurz byl, ostatně jako všechny ostatní pod vedením Kamila a jeho manželky, super. Výklad byl srozumitelný, je vidět obrovské nadšení Kamila! Moc děkuji a těším se, že tento kurz manželů Štědrákových není poslední!!

Romana

 

Dobrý den, absolvoval jsem kurz Kineziotaping - korekce. Byl to už můj čtvrtý kurz pod vedením Kamila Štědráka. Stejně jako ty předchozí byl skvělý a mohu ho jen doporučit. Musím ocenit především přístup Kamila. Dokázal nejen vysvětlit a prakticky ukázat všechny typy korekcí, ale i pružně reagoval na dotazy a požadavky účastníků a dokázal nám předat spoustu poznatků a informací nad rámec kurzu. Skvěle mu pomáhala a doplňovala ho jeho žena Zdeňka. Za vše oběma patří velký dík.

Zdeněk

 

Chtěli bychom tímto poděkovat Kamilovi a Zděničce za, pro nás velmi přínosný, kurz kineziotapingu, který se zabýval korekcemi. Kamil je výborný lektor, studnice znalostí a pro nás velmi praktických rad. Své znalosti navíc dokáže srozumitelně předávat dál. Absolvovali jsme u Kamila nyní již 4-tý kurz kineziotapingu a byli jsme vždy velmi spokojeni. Stále více se setkáváme s problémy, které vznikají vadným držením těla, špatným postavením nohou atd. A tohle bylo to pravé rozšíření znalostí.. Ještě jednou děkujeme lektorům i společnosti EDUSPA za uspořádání kurzu. Přivítali bychom i další pokračování, rozšíření kurzu, případně i uspořádání setkání absolventů kurzů kineziotapingu, fórum se vzájemnou výměnou zkušeností ....

Hodně zdraví do nastávajícího roku a kineziotejpingu zdar, Jana a Petr Ch., Bechyně

 

Dobrý den. 25. ledna jsem se zúčastnil premiéry kurzu Kineziotaping-KOREKCE. Je to v pořadí již čtvrtý kurz, který vedou úžasní manželé Kamil a Zdena Štědrákovi z Mariánských lázní. Absolvoval jsem postupně všechny kurzy tejpování vedené touto dvojicí a musím říci, že ani tento kurz mě nezklamal. Všem zájemcům o tuto techniku ho mohu doporučit. Kamil má bohaté zkušenosti ze své praxe, kde ověřuje také svoje nové postupy této techniky a o výsledky své činnosti se rád a velmi otevřeně podělí s účastníky kurzu. Můžete se s ním poradit i o svých specifických potřebách, vždy je ochoten vaše problémy řešit. Za to a také i za milý, lidský přístup a velké zapálení pro věc mu, stejně jako i jeho ženě, patří velké poděkování. Dalo by se napsat, že tento kurz je skvělou tečkou ve výuce této techniky, ale zároveň doufám a věřím, že nebude poslední.

Petr Sidak

 

Ahoj, dnes 25.1.2015 jsem absolvoval kurz Kineziotaping - korekce. Jsem nadšený, výborný nápad udělat tento kurz, dozvěděl jsem se spousty nových informací, hlavně o tejpování skoliózy a dalších korekcí. Kamil a Zdenička jsou perfektní (jako vždy, ty prostě nezklamou), výuka srozumitelná a vstřícný přístup. Moc děkuji, už se těším, až bude zase něco dalšího.

Viktor

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping - korekce

NOVINKA

Mechanická korekce je vrcholem v technikách kineziotapingu.

Tato metoda byla vypracována na základě dlouholeté praxe a s dokonalým ověřením účinků ve všech úrovních použití.

Cíleným a přesným lepením tejpů vzniká mechanická korekce, jenž velmi jemným, dlouhodobým účinkem vytváří úlevové polohy, vyrovnává svalové dysbalance, koriguje nesprávné držení těla a ovlivňuje postavení končetin.

! Pro absolvování kurzu korekcí je nutné mít prakticky osvojeny základy kineziotapingu, tedy alespoň kurz Kineziotaping I. !

EduSpa College pořádá kurz Kineziotaping - korekce  EduSpa College pořádá kurz Kineziotaping - korekce  EduSpa College pořádá kurz Kineziotaping - korekce   

 

 

Masérský kurz Kineziotaping - korekce - co se naučíte:

 • teorii kineziotapingu a jeho účinky při užití
 • přesné nalepování a strečování korekčních tejpů
 • prohloubení tejpovacích technik
 • řešit vadné držení těla
 • řešit bolesti při skolióze EduSpa College pořádá kurz Kineziotaping - korekce
 • ovlivnit postavení dolních končetin při borcení klenby a plochonoží
 • účinně ošetřit bolestivý hallux valgus
 • ovlivnit postavení chodidel ve smyslu korigování vnitřní a vnější rotace
 • stimulační šroubové tejpy
 • otevření postoje ovlivněním kyčelního kloubu
 • korekční odlehčení těhotenského bříška

 

Kurz Kineziotapingu - korekce je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.


Masérský kurz Kineziotaping - korekce - lektor:

 

Kurz Kineziotapingu -korekce povede praktik a kvalifikovaný lektor :

Bc. Kamil Štědrák

Je propagátorem nového pohledu v regeneraci a zaměřuje se na propojení mysli a těla, které dlouhodobě úspěšně praktikuje ve svém studiu v Mariánských Lázních. Klade důraz na pozitivní přístup k životu a světu jako nezbytnou součást všech ozdravných procesů. Profesionálně se zabývá integrací regeneračních, alternativních i energetických technik do běžného života každého člověka.


 Kineziotaping - korekce - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

 

Masérský kurz Kineziotaping - korekce I. trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Kineziotaping - korekce - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Kineziotaping - korekce. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej na požádání předem vystavíme v němčině či v angličtině.

 


Masérský kurz Kineziotaping - korekce - garance úspěšnosti:

EduSpa College pořádá kurz Kineziotaping - korekceKaždý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu - korekce, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy.

Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.                  Více informací

 

 

Masérský kurz Kineziotaping - korekce - cena:

 1 900 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

 


Kineziotaping - korekce - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Praha

Brno

Hradec Králové

České Budějovice

Olomouc


Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page